دانلود Zombie Derby 2 1.0.9 – بازی زامبی دربی 2 برای اندروید

انتشار: 27 مهر 1397
ورژن: 1.0.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Zombie Derby 2 1.0.9 – بازی زامبی دربی 2 برای اندروید

Zombie Derby 2 زامبی دربی 2 یکی از بازی های زیبا و جذاب اندروید با محبوبیت مطلوب در سطح مارکت بزرگ و نام آشنا گوگل پلی می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی HeroCraft Ltd. است. فکر کنم شما نیز از بازی های تیراندازی معمولی به زامبی خسته شده اید؟ اکثر بازی های کشتار زامبی از شیوه مشابه نسبت به هم برخوردار هستند که این شیوه برای گیمرهای حرفه ای به نوعی تکراری شده است. این بازی زیبا از شیوه تیراندازی متفاوت بخوردار می باشد که شما را در موقعیت رانندگی رو به مخالف و فرار از فرار کردن به سوی دشمنان زامبی قرار می دهد که می توانید تیراندازی را از طریق اتومبیل شروع نمایید. در خلاصه می توان گفت که در نهایت این بازی یم گیم پلی گرافیک 3D با صحنه های سرگرم کننده است!

شما در بازی قارد خواهید بود به آسانی و راحتی اتومبیل ها باز کنید و رفته رفته آن ها را ارتقا دهید. همچنین از این رو اسلحه های بزرگ به کار بگیرید و سرعت جادوگر خود را افزایش دهید. بازی Zombie Derby 2 ، یک مبارزه واقعا هیجان انگیز است که هیچ کس نمی خواهد از دست بدهد که در آن شما شاهد جهان خطرناک پس از آخرالزمانی با زامبی ها خزنده خواهید بود. شما با هدف ثابت کردن تنها راننده باهوش با ارتش های بی شمار رانندگی را می توانید به عهده بگیرید که با زامبی ها برخورد می کنند و در مسابقات نفس گیر شرکت خواهند کرد! بازی Zombie Derby 2 در مارکت گوگل پلی استوری توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و به دانلود بیش از 5 میلیون نفری برسد.

ویژگی های بازی Zombie Derby 2

– وجود میلیون ها زامبی خون تشنه از انواع مختلف

– انهدام انبوه ارواح ها

– 8 اتومبیل برای ارتقاء از جمله ترکیب زامبی

– حالت های مختلف از جمله امکان رقابت با دوستان در سراسر جهان

– کشتار خونین با جلوه های 3D واقعی

– جمع آوری بسیاری از موارد مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.