دانلود Zen Pinball 1.40.1 – بازی آرکید پین بال دزد زین اندروید

انتشار: 15 مهر 1396
ورژن: 1.40.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Zen Pinball 1.40.1 – بازی آرکید پین بال دزد زین اندروید

Zen Pinball یکی از بازی های آرکید و بسیار جذاب برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که علاوه بر اندروید، برای سیستم عامل های دیگر عرضه شده است که در آن نیز توانسته طرفداران بسیاری را جذب خود کند! شاید در ابتدای بازی کمی سخت و پیچیده باشد، ولی بعد از گذشت یک زمان کوتاه شاهد یکی بازی زیبا و عالی با گیم پلی آسان و چالشی خواهید بود که شما هم دوستدار آن می شوید! در بازی شما جدولی را مشاهده خواهید کرد که در مراحل مختلف پس زمینه و ساختار آن به دیگر داستان افسانه ها و فیلم ها تغییر خواهد کرد که می توان به مارول کمیک، جنگ ستارگان، بیگانه و … شاره نمود. همچنین در هر محله از بازی محیط آن نیز تغییر خواهد کرد که باعث بالا رفتن جذاب و انگیزه برای بازی می شود!

از ویژگی های بارز این بازی، هر دو جدول اصلی که منحصر به فرد بر اساس بررسی وجود دارد و برخی از داغترین مارک ها را در سرگرمی، مدل دقیق 3D، فیزیک توپ پیشرفته و … فراهم می سازد که یک بازی آرکید عالی و زیبا را برای سیستم عامل اندروید فراهم می کند! بازی Zen Pinball توسط کاربران اندروید در مارکت محبوب گوگل پلی نیزدیک به 100 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی های بازی Zen Pinball

  • دایای داغترین مارک های سرگرمی، مدل دقیق 3D، فیزیک توپ پیشرفته و …!
  • مکان های مختلف با جذابیت و چالش های متفاوت نسبت به قبل
  • مدیران مختلف در رقابت از سراسر جهان با چالش های دوستان
  • شاهد بسیاری از داستان های مارول کمیک، جنگ ستارگان، بیگانه و … در ساختار بازی
  • دستاوردهای عالی و جذاب از حل و بازی جدول
  • ورق قوانین برای هر جدول، ارائه نکات و ترفندها برای کمک به افزایش نمره خود در بازی
  • حالت چند نفره بازی به همراه صندلی داغ!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.