دانلود World of Tanks Blitz 4.2.0.214 – بازی دنیای تانک های رعد آسا اندروید

انتشار: 23 شهریور 1396
ورژن: 4.2.0.214
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود World of Tanks Blitz 4.2.0.214 – بازی دنیای تانک های رعد آسا اندروید

World of Tanks Blitz دنیای تانک های رعد آسا بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک اکشن برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. اگر می خواهید به جهانی از تانک های جنگی وارد شوید، حتما این بازی را امتحان کنید ! در بازی جنگ جهانی تانک های رعد آسا که شما کنترل تانکی را به عهده دارید و باید آن را به درستی هدایت و کنترل نمایید و به تانک های دشمن تیراندازی کنید. البته اینم بگم شما می توانید بازی را به صورت استراتژیک 7 نفره بازی کنید، یعنی با تیم های هفت نفره وارد رقابت ویرانگر شوید و با بازی کردن لذت ببرد. در بازی World of Tanks Blitz ماموریت های جنگی بسیاری وجود دارد و شما باید ماموریت های داده شده را با چالش های شخصی پشت سر بگذارید و پاداش و دستاوردهای بسیاری کسب کیند.

این بازی دارای 200 تانک عظیم مختلف با جزئیات خیره کننده هست و همچنین با کنترل های لمسی بصری صفحه نمایش به طور خاص برای بهینه گیم پلی ساخته شده است که برای کاربران سیستم عامل اندروید یک بازی واقعی ازدنیای تانک ها را به ارمغان آورده است. World of Tanks Blitz یک بازی فوق العاده با کیفیت گرافیک بسیار عالی است که شما هم می توانید به نبرد تانک ها بپیوندید!

ویژگی های بازی World of Tanks Blitz

  • رایگان با کیفیت گرافیک عالی نسبت به حجم
  • امکان بازی کردن به صورت آنلاین استراتژیک 7 نفره
  • آسان برای یادگیری: لمسی بصری کنترل صفحه نمایش
  • بیش از 200 وسایل نقلیه نمادین WW2 از کشورهای سراسر جهان
  • دارای ماموریت های جنگی و چالش های شخصی بازیکنان اجازه کسب پاداش و دستاوردهای
  • به روزرسانی مداوم و پیشرفت های گرافیکی و بهینه سازی برای دستگاه های مختلف
  • سیستم پیشرفت عمیق: بازکردن تانک های جدید
  • امکان ارتقا خدمه و تجهیزات تانک
  • دارای 18 عرصه های نبرد تنها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.