دانلود What The Hen: Summoner Spring! 2.0.1 – بازی جالب و جدید برای اندروید

انتشار: 19 فروردین 1397
ورژن: 2.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود What The Hen: Summoner Spring! 2.0.1 – بازی جالب و جدید برای اندروید

که طراحی و منتشر شده از سوی استودیو بازی سازی Round Zero است. در این بازی شما شاهد بسیاری از شخصیت های جذاب با صحنه های هیجان انگیز خواهید که در کل دارای یک سبک ترکیای از بازی های استراتژی و اکشن می باشد. از جادوگر مرغ دیوانه در اکثر ماجراجویی های کارتونی سبک بازی، خود را در تعقیب دیوانه غوطه ور کنید! دعوت حماسی خود برای دوئل از کارفرمایان یک در یک آرنا بپذیرید و خود را مقابل هزاران مرغ فرای قرار دهید که می توانید با جمع آوری قهرمانان و ارتقاء آن ها به راحتی و آسانی بتوانید در برابر دشمنان خود را شکست دهید.

امکان ارتقاء دادن قهرمانان در بازی وجود دارد که می توانید قهرمانان خود به همراه دیگر موارد به راحتی و آسانی ارتقاء بدید تا بتوانید بعد از آن به ساخت و ایحاد قبلیه بپردازید. بازی What The Hen: Summoner Spring! جذابیت و هیجان زیادی را دارا است که در حال حاصر تن ها برای سیستم عامل های اندروید طراحی شده و در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است.

ویژگی های بازی What The Hen: Summoner Spring

  • جمع آوری بیش از 70  wackiest قهرمان برای آماده شدن به مبارزه
  • لذت بردن از کمپین پرماجرا و شکستن برترین کارفرمایان!
  • امکان ارتقاء قهرمانان گرانبها خود برای تبدیل به یک قهرمان بزرگ!
  • نبرد 1on1 در برابر میلیون ها مرغ تعقیب دعوت کنندگان در دوئل آرنا!
  • ایجاد و پیوستن قبیله برای مبارزه در کنار هموطنان خود و دعوت دوستان جدید!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.