دانلود War Robots 4.2.0 – بازی اکشن جنگ ربات ها برای اندروید

انتشار: 7 شهریور 1397
ورژن: 4.2.0
سیستم مورد نیاز: 4.1
دانلود War Robots 4.2.0 – بازی اکشن جنگ ربات ها برای اندروید

War Robots جنگ ربات ها بازی عالی و بسیار هیجان انگیز در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که همانطور از نامش پیداست داستان و ماجرای بازی مربوط به جنگ ربات ها است که شما نیز می توانید در آن نقش داشته باشید. این زمان جنگ خلبان است! آیا شما آماده برای حملات تعجب و مانورهای تاکتیکی پیچیده با رقبای خود هستید؟ نابود کردن روبات های دشمن و گرفتن تمام چراغ موجود شما را می تواند پیروز میدان جنگ کند که می توانید با ارتقاء سلاح های خود پور قدرت آن ها را افزایش دهید و سطح مبارزه نیز بالا ببرید و از سرعت و دوام جنگ ربات خود لذت ببرید! ثابت کردن خود به دیگران در هر نقشه و استفاده از استراتژی ها و تاکتیک های مختلف برای پیروزی از جنگ ربات ها بخشی اصلی از بازی War Robots می باشد!

24 ربات نبرد با قدرت های مختلف و عالی، وجود بیش از 20 نوع سلاح از جمله موشک های بالستیک، انرژی و اسلحه پلاسما، بسیاری از ترکیبات ممکن در بازی از روبات ها و سلاح، وجود ماشین آلات جنگی فوق العاده و … از ویژگی های و امکانات مهم بازی War Robots می باشد. همچنین این بازی را می توانید با پیوستن به جنگ به صورت آنلاین PVP حماسه CONTRE با رقبای دیگر از سراسر جهان وارد بازی شوید و از بازی مردن در زمان واقعی لذت ببرید! بازی War Robots برای اجرا نیاز به اتصال اینترنت دارد.

برخی از ویزگی های بازی War Robots

– کیفیت گرافیک عالی بازی و با هیجان!

– 24 ربات نبرد با قدرت های مختلف و متفاوت

– وجود بیش از 20 نوع سلاح از جمله موشک های بالستیک، انرژی و اسلحه پلاسما

– بسیاری از ترکیبات ممکن از روبات ها و سلاح ها در بازی

– وجود ماشین آلات جنگ به تناسب سبک خود

– ایجاد قبیله خود و منجر به پیروزی های درخشان

– پیوستن به جنگ PVP حماسه CONTRE رقبای از سراسر جهان

– وظایف نظامی کامل برای پاداش و کسب بهترین عنوان خلبان

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.