دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

انتشار: 6 اردیبهشت 1400
ورژن: 0.14.92
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

War of Rafts: Crazy Sea Battle نبرد رفتس: نبرد دریایی یکی بازی عالی و نسبتا جدید برای موبایل و تبلت های اندروید است و در مارکت اندروید گوگل به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی زیبا یک نبرد رویایی حماسی در بستر دریا است! جنگ با بازیکنان دیگر در سراسر جهان در انتظار شما است و در واقع شما را به چالش های جذاب می کشد. در دریا جستجو کنید و به دنبال قطعات قایق خود باشید ، قلمرو و تیم خود را گسترش دهید تا همه را شکست دهید! یک رنگ انتخاب کنید ، قایق خود را با قطعات دیگر شناور در اقیانوس تقویت نمایید و با مخالفان و دشمنان خود روبرو شوید!

شما می توانید با انتخاب یک چوب دستی از وسایل نجات تیم خود را بزرگتر کنید و آنها بخشی از ارتش شما می شوند! هرچه خدمه شما بیشتر باشد باشد ، شانس بیشتری برای زنده ماندن در نبردهای دریایی خواهید داشت! اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ، حتی می توانید یک برج دفاعی جمع کنید! سپس این نیز به قسمت قایق شما تبدیل خواهد شد! شما همچنین می توانید یک موتور اضافی و بسیاری از عناصر دیگر را برای افزایش قدرت دفاعی و حمله خود را انتخاب کنید!هر ماجراجویی دریایی بدون صندوق گنج نمی تواند انجام دهد! صندوق ها و سکه ها را جمع کنید تا پوست های متنوع و جالب دریافت کنید و درواقع سرگرم گیم پلی عالی بازی War of Rafts: Crazy Sea Battle شوید!

ویژگی های بازی War of Rafts: Crazy Sea Battle

  • گیم پلی جالب در ژانر آرکید و استراتژی
  • چالش جنگ های حماسی دریایی
  • گرافیک زیبا و رنگارنگ
  • طراحی شده با رابط بصری
  • کنترل های آسان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.