دانلود Wall breaker 2 18.00.22 – بازی جذاب دیوار شکن برای اندروید

انتشار: 25 بهمن 1397
ورژن: 18.00.22
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Wall breaker 2 18.00.22 – بازی جذاب دیوار شکن برای اندروید

Wall breaker 2 دیوار شکن 2  یکی دیگر از بازی های اکشن اندروید با جذابیت بالا طراحی شده توسط استودیو بازی سازی DAERISOFT است و از زیبایی برخوردار می باشد. این بازی نیز مانند دیگر بازی ها دارای ویژگی های خاص خودش برخوردار است که این ویژگی ها آیتم های جذابی را نیز به همراه خواهد داشت. در کل پلی بازی به گونه ای طراحی شده است تنها فقط شما در آن به مشت در دیوار خواهد پرداخت و رفته رفته و دیوارهای محکمتر و به همراه موارد جدید به کار خود ادامه خواهید داد تا جذابیت را در بازی افزایش دهید و دور از خستگی به بازی بپردازید. تمام دیوارها را بالا آورید و نابود کنید تا آمار مهارت های مختلف شخصیت منحصر به فرد خود را به کار بگیرید و تبدیل به یک مشت زنی حرفه ای شوید!

یکی از آیتم ها خشم است که شما می توانید هنگامی که عصبانی هستید و دیوار محکمی روبه رویتان قرار دارد خشم را آزاد کنید و تمام قدرت خود را برای شکستن دیوار به کار بگیرید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در بازی Wall breaker2 نام برده شده است، به صورت زیبا بازی دارای ویژگی های مربوط به طراحی میباشد که بهینه سازی شده است و از این جهت عملکرد سیستمی را افزایش داده و حتی باعث رفع بسیاری مشکلات و ایرادات در بازی خواهید شد. امتیاز عالی 4.6 از 5.0 سهم ویژگی های بازی در پلی استوری گوگل با بیش از 100 است!

ویژگی های بازی 2 Wall breaker

– وجود سطوح بازی مختلف برای بازی

– باز کردن آیتم های مختلف و استفاده از آیتم خشم

– تمام دیوارها را بالا ببرید و نابود کنید!

– آمار و مهارت های مختلف برای ایجاد شخصیت منحصر به فرد خود

– باز کردن بسیاری از موارد و ارتقاء قدرت خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.