دانلود Vertical Ramp 1.4 – بازی ماشین سواری کامیون هیولا اندروید

انتشار: 11 مرداد 1397
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Vertical Ramp 1.4 – بازی ماشین سواری کامیون هیولا اندروید

Vertical Ramp – Monster Truck Extreme Stunts یک بازی جدید اندرویدی در سبک بازی های ماشین سواری ریسینگ برای اندروید است که مدت زیادی نیست که توسط Yes Games Studio مورد عرضه قرار گرفته است. این بازی هیجان انگیز کامیون رانندگی است که در آن شما تبدیل به راننده کامیون هیولا بسیار بزرگ می شوید که بسیار سریع است و دارای تمام ارتقاء بهترین کامیون های هیولا در جهان است. تست مهارت های خود را در برخی از سخت ترین آهنگ های جهان که توانایی های خود را به حداکثر تست خواهد کرد و شما را به بهترین راننده کامیون هیولا در جهان تبدیل می کند که باید در نظر داشته باشید همه چیز به شما بستگی دارد.

بیش از 20 چالش برای شما برای تکمیل و لذت بردن وجود دارد که می توانید برای تکمیل کردن آن ها خود را در نهایت تلاش ماشین رانی در سراشیبی هوایی قرار دهید! مخالفان تلاش می کنند تا شما را شکست دهند، اما آماده باشید تا برای برخی اقدامات حاضر شوید، زیرا رقابت های قوی بین بازیکنان وجود خواهد داشت ، چالش ، هیجان و سرگرمی را به شدت افزایش خواهد داد. بازی Vertical Ramp از گرافیک شگفت انگیز و سطح های عالی برخوردار است که یه بازی جدید به حساب می آید و هنوز به روزهای خود نرسیده است.

ویژگی های بازی Vertical Ramp

– بازی به صورت رایگان و بدون نیاز به اینترنت

– محیط راهوری هوایی یا سراشیبی بسیار

– نیمه راهی های متفاوت برای هیجان دادن به بازی

– وجود بسیاری از سطح های چالش انگیز

– گرافیک شگفت انگیز 3D

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.