دانلود Ultimate Ninja Blazing 2.4.1 – بازی اکشن نینجا نهایی اندروید

انتشار: 6 اردیبهشت 1397
ورژن: 2.4.1
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Ultimate Ninja Blazing 2.4.1 – بازی اکشن نینجا نهایی اندروید

Ultimate Ninja Blazing نینجای نهایی یک بازی عالی و پرطرفدار در سبک بازی های اکشن و آنلاین برای اندروید می باشد که در گوگل پلی استوری نیز رایگان عرضه شده است. مبارزه با انبوهی از دشمنان و مأموریت های کامل با استفاده از سیستم جدید نبرد در یکی بازی عالی می باشد که در آن شاهد یک سیستم مبارزه با RPG استراتژیک خواهید بود! حملات ترکیبی بسیار هیجان انگیز با متحدان خود انجام می دهید که در همه آن ها باید برای رسیدن به پیروزی تلاش کنید. رفته رفته در بازی می توانید مهارت های میدان را به صورت کارشماسی به سدت آوری و به یکی از بهترین ها در میدان نبرد با قهرمانان فوق العاده تبدیل شوید. در بازی کنترل بیش از 100 قهرمان را می توانید به عهده بگیرید که هر کدام با حملات و تاکتیک های منحصر به فرد وارد میدان می شوند!

بازی Ultimate Ninja Blazing دارای حالت ماموریتی بر اساس داستان انیمه اصلی می باشد که شما را در حالت ماموریت نبرد هیجانی با امکان متحد شدن با دیگر بازیکنان قرار می دهد. بازی آنلاین دارای گرافیم عالی می باشند که این بازی زیبا نیز طراحی زیبا از کیفیت گرافیک بالا و کارتونی را دارد که برای کاربران بسیار راحت در نبرد با دیگر بازیکنان خواهد بود. بازی Ultimate Ninja Blazing توانسته در مارکت گوگل به امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهید و به دانلود بیش از 10 میلیونی توسط کاربران اندروید از سراسر جهان دست یابد!

ویژگی های بازی Ultimate Ninja Blazing

– کنترل بیش از 100 قهرمان با توانایی های منحصر به فرد

– مبارزه با دشمنان با استفاده از نینجوتسو

– حالت ماموریتی بر اساس داستان انیمه اصلی!

– مهارت های مبارزه با شامل حملات مختلف

– مبارزه با نینجاها (دیگر بازیکنان) از سراسر جهان در بازی های آنلاین چند نفره!

– امکان متحد شدن با نینجاهای دیگر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.