دانلود The Walking Zombie 2: Zombie shooter 1.50 – بازی مردگان متحرک اندروید

انتشار: 30 فروردین 1399
ورژن: 1.50
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود The Walking Zombie 2: Zombie shooter 1.50 – بازی مردگان متحرک اندروید

The Walking Zombie 2: Zombie shooter مردگان متحرک 2 : تیراندازی به زامبی یک بازی جدبد و تازه منتشر شده است که در این پست به همراه نسخه مود شده قرار گرفته و توسعه یافته از سوی استودیو Alda Games است. این بازی دارای ویژگی و امکانات بسیاری است که همانند دیگر بازی های کشتار زامبی که تا به حال در وبسایت قرار داده ایم، از داستان پخش ویروس و شیوع بیماری ها برخوردار است. زامبی ها! جهان پس از آخرالزمان زامبی مکان مبهم است. بنابراین شما مجبور خواهید شد برای زنده ماندن و مبارزه با بسیاری از انواع مختلفی از زامبی ها از جمله راهزنان و هیولا های خطرناک رئیس بپردازید. شما به مأموریت های داستان مهم و بسیاری از ماموریت های جانبی بروید، مهارت های خود را بالا ببرید، تجهیزات خود را به فروش و خریداری کنید تا قدرت خود را افزایش داده باشید و به راحتی مقابل مردگان وحشی به مبارزه بپردازید.

The Walking Zombie 2 بازی از گیم پلی بقا و اول شخصی برخوردار است و با ده ها مسابقه و بسیاری از موارد تیراندازی با سلاح های مختلف که از جذابیت و هیجان خاصی برخوردارند. دشمنان اصلی شما زامبی هستند که در حال حاضر جهان را کنترل می کنند و شما در حال مبارزه نا پایان با آن ها هستید و درگیر چالشید. نقشه بازی از زمین و مکان های مختلفی برخوردار بوده و در حالت مختلف از زمین و سبک مبارزه شما قرار می دهد. در هر حال اگر از طرفداران بازی های کشتار زامی هستی ، بدک نیست این بازی را نیز به امتحانی بکنید، امید واریم از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی The Walking Zombie 2: Zombie shooter

  • سبک جذاب مدرن چند ضلعی مدرن باطراحی متناسب
  • سیستم کارما قابلیت بازیابی عمل
  • دارابودن ده ها تن از مأموریت های داستان و جانبی
  • بسیاری از سلاح، ابزار محافظ و سایر تجهیزات
  • انواع دشمنان مختلف با قدرت های متفاوت واکر زامبی، راهزنان و …
  • امکان استفاده از خودرو و …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.