The Last Ninja Twins 8 بازی آخرین نینجاهای دوقلو برای اندروید

انتشار: 5 آذر 1395
ورژن: 8
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
The Last Ninja Twins 8 بازی آخرین نینجاهای دوقلو برای اندروید

امروز می خواهیم یک بازی فوق العاده را که در گوگل پلی استور با به دست آوردن امتیاز 4.3 از 5 خودش را تبدیل به یکی از بازی های عالی برای اندروید کرد. The Last Ninja Twins آخرین نینجاهای دوقلو بازی در سبک اکشن از سوی استودیو Agens AS برای اندروید است. بازی دارای دو شخصیت می باشد یا یک دوقلو با نام نینجاهای دوقلو که شما باید در بازی هر دو نینجا را کنترل و هدایت نمایید و در پرش نینجاها به هیچ عنوان نباید اشتباه کنید. با دوقلو بودن نینجاها در بازی مشکل شما دو برابر است و البته جذابیت و سرگرمی بازی نیز دو برابر می شود.

بازی The Last Ninja Twins دارای گیم پلی ساده می باشد که برای هدایت نینجاها با فشار دادن در نیمه سمت راست روی صفحه نمایش برای پرش نینجا اول و نیمه چپ به پرش نینجا دوم است. این بازی بسیار سرگرم کننده و سطح چالش انگیزی دارد که می توانید خودتان را در هدایت نینجاهای دوقلو امتحان کنید.

برخی از ویژگی های بازی The Last Ninja Twins

  • چالش دو شخص
  • دارای گیم پلی ساده
  • کم حجم تنها با حجم (23) مگابایت
  • رایگان: همه محتوای بازی بازشدنی بدون پرداخت
  • دو جهان با هر کدام با 8 سطح که در کل 16 مرحله (سطح بیشتر و جهان در خط لوله برای به روز رسانی بعد)
  • امکان خاموش کردن خون در تنظیمات بازی
  • بازی خنده دار بیش از صحنه
  • پشتیبانی از اندروید 2.3 به بالا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.