دانلود Teen Titans GO Figure! 1.0.2 – بازی اکشن تایتان ها نوجوان اندروید

انتشار: 1 مرداد 1397
ورژن: 1.0.2
سیستم مورد نیاز: 5.1 به بالا
دانلود Teen Titans GO Figure! 1.0.2 – بازی اکشن تایتان ها نوجوان اندروید

Teen Titans GO Figure! تایتان ها نوجوان : یکی از بازی های پولی در مارکت گوگل پلی برای گوشی های اندروید می باشد که از سبک ترکیبی ماجراجویی و اکشن برخوردار است. حماسی ضربه ضربه بازی نوجوانان تایتان در دستان شما است! دشمنان سعی می کنند گروه تایتان را حذف کنند و برای شکست شما هر کاری می کنند. شما باید با آن ها مقابله کنید و برای خود یک چالش اکشن و نبردی جذابی را به وجود آورید. با دارای حالت های مختلف می باشد که یکی از این حالت های هیجان و جذاب که بسیار مهیج نیز است! حالت داستانی می باشد که شما را قادر می سازد تا با تایتان های قهرمان به ماجراجویی بپردازید و دشمنان را شکست دهید!

شاید بسیار هیجانی باشد که بدانید بازی Teen Titans GO Figure دارای بیش از 90 قهرمان مختلف برای جمع آوری می باشد که برخی از آن ها می توان به بتمن، سوپرمن، Wonder Woman و … بسیاری دیگر که باید آن ها باز کنید. یکی از ویژگی های بازی ، امکان سفارشی نمودن سفینه به شکل دلخواه می باشد که هر شکل را می توان با روش های مختلف تجسم کرد! بازی Teen Titans GO Figure! به همراه دیتا و نسخه مود شده در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است که می توانید با مراجعه دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Teen Titans GO Figure

– امکان نبرد در زمان واقعی و حالت آنلاین عالی

– جمع آوری بیش از 90 شخصیت های نوجوان تایتان از جمله بتمن، سوپرمن و …

– سفارشی کردن سفینه خود از به شکل مختلف

– انتخاب کردن حالت های مختلف از جمله حالت داستانی برای چالش ماجراجویی

– مبارزه کردن با قهرمانان تایتان با دشمنان

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.