دانلود Tap Tap Dash 1.837 – بازی آرکید تپ تپ داش اندروید

انتشار: 11 شهریور 1396
ورژن: 1.837
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Tap Tap Dash 1.837 – بازی آرکید تپ تپ داش اندروید

Tap Tap Dash بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب با سبک بازی آرکید می باشد که طبق گفته سازنده، بازی دارای گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور است! نحوه بازی کردن بازی بسیار آسان و ساده است که البته چالش خستگی را نیز به وجود می آورد. تنها کاری که شما لازم است در بازی انجام دهید باید برای تغییر جهت، پرش و حرک ضربه زنید که هیچ پیچیدگی را ندارد. شما می توانید در بازی ا جمع آوری امتیاز شخصیت های جدید و جذاب دیگر را نیز باز کنید تا هیجان بازی را با شخصیت های دیگر تغییر دهید. همچنین در بازی 1000 سطح برای ضرب و شتم های سرگرمی وجود دارد که آیا بازی کردن برای شما بیش از حد سخت خواهد بود یا نه!؟ Tap Tap Dash یک بازی کم حجم و عالی اندروید به حساب می آید که تا به حال میلیون ها بار در مارکت گوگل پلی اندروید توسط کاربران دانلود شده است و خود را به یک بازی کم حجم و اعتباد آور تبدیل کرده است.

ویژگی های بازی Tap Tap Dash

  • کم حجم و بسیار سرگرم کننده
  • وجود شخصیت های مختلف بازی، برای انتخاب و باز کردن
  • چالش های سرگرم کننده و سریع بازی
  • طراحی شده با گیم پلی کاملا سرگرم کننده آرکید و اعتیاد آور
  • نحوه بازی آسان و بسیار ساده (بازی ننها با ضربه زدن برای تغیر مسیر و پرش)
  • دارای 1000 سطح عالی بازی با چالش های زیبا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.