دانلود SWAT and Zombies Season 2 1.1.12 بازی اکشن گروه ضربت و زامبی ها اندروید

انتشار: 10 خرداد 1397
ورژن: 1.1.12
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود SWAT and Zombies Season 2 1.1.12 بازی اکشن گروه ضربت و زامبی ها اندروید

SWAT and Zombies Season 2 یکی دیگر از بازی زیبا و سرگرم کننده اکشن کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. گروه ضربت را بر عهده بگیرید و آن ها را برای کشتار زامبی های بی پایان به کار بگیرید! از هر طرفدار به سمت شما می آیند که باید آن ها را مورد ضرب و شتم قرار دهید و نزدیک شدن به ان ها اجتناب کنید. زامبی های بی پایان هستند که اکثرشون دارا مهارت های خطرناکی می باشند که می تواند شما را به کلی به کشند. آخرین منطقه باقی مانده در دستان شماست که باید از آنجا محافظت کنید، زامبی های بسیار زیادی در حال حمله به آنجا هستند، گروه SWAT ضربت خود را با خود برای نحات منطقه ببرید و تمام زامبی ها را بکشید.

50 نوع سلاح مختلف با قابلیت های منحصر به فرد در انتظار شما هستند تا آن ها را باز کنید و مهارت های FPS خود را بهبود دهید. البته برای ارتقاء دادن و بهود به مهارت های تیم خود باید سکه و ستاره های بسیاری را جمع آوری نمایید که اصلا آسان نیست! زامبی ها در انتظار شما هستند تا یک اشتباه انجام دهید تا شما را بکشند. بازی SWAT and Zombies Season 2 در مارکت گوگل توسط استودیو Manodio Co., Ltd. به صورت رایگان جهت بازی عرضه شده که از این رو توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با هزاران دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی SWAT and Zombies Season 2

– جمع آوری  50 نوع سلاح مختلف جهت بهبود دادن به مهارت های FPS

– وجود زامبی های عجیب و غریب با اسب جنگی، زامبی سگ و …

– حالت جهنم چالش و دیگر حالت ها با چالش های بسیار

– از بین بردن تمام زامبی ها از طریق چالش نهایی بازی

– تجربه نبرد در زمان واقعی با تیم S.W.A.T. در سراسر جهان!

– سیستم سلاح نهایی با کنترل آسان تنها با کشیدن انگشت

– ایجاد قوی ترین تیم گروه ضربت S.W.A.T

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.