دانلود Super Fowlst 1.25.0 – بازی کم حجم آرکید سوپر فاولست برای اندروید

انتشار: 15 اسفند 1397
ورژن: 1.25.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Super Fowlst 1.25.0 – بازی کم حجم آرکید سوپر فاولست برای اندروید

در بازی Super Fowlst شما شاهد جهان متفاوت و کارتونی (2 بعدی) میباشد که جهان توسط شیاطین سرازیر شده است و تنها یک مرغ وجود دارد که می تواند آنها را متوقف کند. شاید این سوال برای شما پیش آید که چطور؟ سوپر فاولست یک بازی اکشن در مورد جلوگیری از گلوله، هیولا و گرفتن غارت است که مراحل پرشور برای تسخیر وجود دارد، کارفرمایان بزرگ را باید برای شکست دادن و تمام انواع ابزارها و عجایب برای ارتباط برقرار کردن. گنج خود را برای قدرت های سرد مانند بمب های تخم مرغ و موشک تجارت کنید، بنابراین واقعا می توانید این شیاطین را به راحتی از طریق کمک کردن به مرغ در این راه شکست دهید!

بازی Super Fowlst در واقع یک دنیای کارتونی جالب و بسیار سرگرم کننده ها برای شما فراهم می کند که بازی دارای مراحل نا محدودی به نوعی میباشد که رفته رفته بازی متفاوت تر میباشد و تنوع را حفظ می کند. بازی از طراحی متناسب و کم حجم برخوردار است که طراحی شده با کنترل آسان برای مدیریت گیم پلی و از بین بردن شیاطین میباشد. همچنین بازی دارای 20 کاراکتر باز شدنی است که میتوانید آن ها را نیز باز و مورد بازی قرار دهید یا به ارتقاء های بسیاری از موارد بپردازید! امتیاز خوب 4.5 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Super Fowlst

– مراحل تولید نامحدود برای پشت سرگذارید

– دارا بودن کنترل های ساده سمت چپ صفحه، سمت راست ازطریق کشیدن

– وجود شیاطین سرخ در نیمه

– کارفرمایان بزرگ برای نابود کردن و به نوعی مبارزه

– ارتقاء دادن موارد مختلف و جالب

– آیتم خودکار  باز با انفجار بزرگ

– 20 کاراکتر بازشدنی برایباز کردن

– ارسال موشک و بسیاری از موارد ازجمله بمب و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.