دانلود Super Cats 1.0.8 – بازی اکشن و ماجراجویی گربه های فوق العاده اندروید

انتشار: 26 فروردین 1397
ورژن: 1.0.8
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Super Cats 1.0.8 – بازی اکشن و ماجراجویی گربه های فوق العاده اندروید

Super Cats بازی بسیار زیبا و همچنین جذب کننده در سبک ترکیبی از استراتژی و ماجراجویی برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Happy Universe Studios طراحی شده است و یک بازی جدید در مارکت گوگل به حساب می آید. زمان برای مبارزه فراهم شده است! آیا می خواهید یک قهرمان فوق العاده شوید؟ گوبه های فوق العاده یک بازي جديد و رقابتي در زمان است که می توانید از طریق آن با دوستان خود بازی کنید گه در کل شاهد یک بازی هیجان انگیز خواهید بود. لذت بردن از هیجان غیر منتظره با نقشه های تصادفی و حالت های جذاب و مختلف بازی که هرکدام از آن ها دارای هیجانی فوق العاده ای هستند و ساعت ها شما را می توانند پشت گوشی نگه دارند!

باز کردن ده ها تن از گربه های قدرتمند، یعنی سوپر گربه ها و … از برخی جذابیت هایی است که برای شما چالش ها فوق العاده ای را فراهم خواهند کرد تا در مقابل دیگران بتوانید بهترین اجراها خود را با سلاح های قدرتمند به نمایش بگذارید! به مرور زمان می توانید استراتژیک کاملی بر تیم خود از گربه های قهرمانان داشته باشید که در برابر دیگر از بازیکنان از حالت عالی نبرد در زمان واقعی یک نمایش زیبا را از جنگ با تیم مخالف داشته باشید. بازی Super Cats دارای حالت نبرد 3V3 در زمان واقعی با دیگر تیم ها از سراسر جهان می باشد که کاملا یک بازی آنلاین بوده و نیاز به اتصال اینترنت دارد!

ویژگی های بازی Super Cats

  • گیم پلی نوآورانه با طراحی نقش زیبا و جذاب
  • بازی تیراندازی تفریحی در زمان واقعی با گیم پلی سریع
  • 3V3 نبرد عالی در زمان واقعی با دیگر بازیکنان از سراسر جهان
  • باز کردن در عین لذت از طریق گیم پلی خیره کننده با اقدامات در میدان جنگ
  • مجموعه مهارت های چندگانه و استراتژی های گروه غنی
  • نقشه تصادفی با هدف منحصر به فرد بازی
  • بازی آنلاین از گیم پلی فوق العاده با سرگرمی بالا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.