دانلود Spinner.io 1.2 – بازی آرکید جذاب و عالی اسپینر برای اندروید

انتشار: 22 آذر 1397
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Spinner.io 1.2 – بازی آرکید جذاب و عالی اسپینر برای اندروید

Spinner.io (فر فره) یکی از بازی های آرکید عالی و جذاب برای موبایل های اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Good Job Games برای سیستم عامل اندروید است. این بازی بسیار اعتیادآور است و شما باید در آن سریع خود را از لحاظ متفاوت به نمایش بگذارید. در این بازی شما به مهارت خاصی نیاز نخواهید داشت و به خاطر همین در هر کاربری در هر سنی می تواند آن را اجرا کند و برای کسی امتیاز تلاش کند. بازی حالت روند به رو سختی دارد که به راحتی نمی توانید بازی شروع و تمام کنید! رفته رفته چالش سطحی افزایش می باید و شما باید سعی و سریعتر از قبل باشید تا فر فره ها را در میدان نگهدارید!

تمامی سعی خود را به کار بگیرید تا آخرین نفری باشید که از زمین خارج می شوید! تا برنده شوید. کاربران دیگر در رو به رو شما قرار خواهند گرفت همه برای باقی ماندن در زمین می جنگند و از این لحاظ اگه نگاه کنید می توانید سختی بازی را احساس کنید. نام بازی به اسپینرها اشاره می کند که برخی از کاربران شاید فکر کنند در آن به شبیه ساز اسپینر مشغول خواهند شد ، ولی نه بلکه در بازی می توانید رقابت جذاب و شیرینی را شاهد باشید. بازی Spinner.io مارکت پلی استوری گوگل توانسته با 100 ها هزار دانلود امتیاز عالی را با رای کاربران به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Spinner.io

– کم حجم و رایگان برای بازی

– سطح چالشی بازی

– رفابت برای ماندن در میدان فرفره ها

–  محیط جذاب و ساده

– یک بازی اسپینر مفتاوت نسبت به دیگر بازی ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.