دانلود Sniper Shoot War 3D 2.6 – بازی جنگ تک تیرانداز برای اندروید

انتشار: 9 آذر 1395
ورژن: 2.6
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Sniper Shoot War 3D 2.6 – بازی جنگ تک تیرانداز برای اندروید

Sniper Shoot War 3D بازی بسیار کم حجم در سبک اکشن اول شخص تک تیرانداز برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. شما به عنوان یک تک تیرانداز وظیفه دارید که با فعالیت های تروریست ها مبارزه کنید و پایگاه های شهری آن ها را از بین ببرید، حتی باقی مانده تروریست. بازی دارای عملیات ساده است که می توانید به راحتی انجام دهید، البته عملیات فته رفته سخت تر می شود و باید با دقت پیشتر پشت سربگذارید. همچنین می توانید به راحتی با اسلاید سمت چپ صفحه نمایش، حرکت و شخص را  کنترل کنید و برای سمت راست از روی صفحه نمایش تنظیم نمایید.

بازی Sniper Shoot War 3D دارای سلاح هایی بسیار کشنده و قوی مانند: Deagle، M4A1، AWP، AW50، AS50 و … که حتی می توانید در بازی سلاح دلخواه خود را از بین سلاح های کشنده دیگر انتخاب و خرید نمایید. این بازی دو نقشه صفحه نمایش زیبا دارد: پایگاه نظامی و شهر که در پایگاه نظامی به جمع آوری تعداد گسترده ای از تروریست ها می پردازید و بسیار خطرناک است! باید مراقب باشید. در نقشه شهری بسیاری از تروریست ها باقی مانده است. هر نقشه دارای محدودیت زمانی مشخص است و شما باید تمام دشمنان در یک دوره زمان مشخص آن ها را از بین ببرید. بنابراین شما یک بازی تک تیرانداز واقعی را در اندروید تجربه می کنید.

ویژگی های بازی Sniper Shoot War 3D

  • رایگان و کم حجم
  • دارای کیفیت گرافیک عالی نسبت به حجم بازی
  • دارای سلاح های مختلف و کشنده مانند : Deagle، M4A1، AWP، AW50، AS50
  • استفاده و کنترل ساده بازی نسبت به بازی های دیگر تک تیرانداز
  • امکان تنظیم لنز و زوم تفنگ تک تیرانداز
  • تجربه عالی از یک بازی واقعی تک تیراندازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.