دانلود Sniper Gun 3D – Hitman Shooter 1.4 – بازی تک تیرانداز اندروید

انتشار: 22 شهریور 1396
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Sniper Gun 3D – Hitman Shooter 1.4 – بازی تک تیرانداز اندروید

Sniper Gun 3D – Hitman Shooter یک بازی جدید در سبک بازی های اکشن تک تیرانداز می باشد که در مارکت گوگل به صورت رایگان مخصوص گوشی های اندروید عرضه شده است. هدف شما در بازی تبدیل شدن به تک تیرانداز  حرف های و قاتل نهایی می باشد که برای رسیدن به این موقعیت باید دشمنان خود را در ماموریت های چالش انگیز اگر دوست دارید بازی های تیراندازی، Sniper 3D بازی تیراندازی عالی برای شما است. مهارت های جدید را باز کنید و مهارت های خود را بهبود دهید. با تکمیل هر ماموریت از بازی پولی را جمع اوری می کند که می توانید از پول برای ارتقاء سلاح های خود استفاده نمایید یا سلاح های جدید را باز کنید.

در بازی شما به عنوان یک تک تیرانداز حرفه ای در مکان های بسیاری به کشتن دشمنان خواهید پرداخت که با تکمیل هر ماموریت می توانید به دیگر ماموریت های جدید و عالی دسترسی داشته باشید. بازی Sniper Gun 3D – Hitman Shooter گرافیک زیبایی نسبت به حجم خود دارد که یکی از بازی های تک تیرانداز کم حجم برای گوشی های اندروید به حساب می آید.

ویژگی های بازی Sniper Gun 3D – Hitman Shooter

  • کم حجم و بسیار جذاب
  • گرافیک جذاب و زیبا نسبت به حجم بازی
  • دارای ماموریت های بسیار و عالی
  • دشمنان با شخصیت های مختلف
  • انجام ماموریت ها در مکان های مختلف و متفاوت
  • امکان ارتقاء سلاح ها در بازی برای افزایش قدرت
  • تغییر دادن و باز کردن سلاح های جدید
  • طراحی شده با کنترل آسان بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.