دانلود Smashing Rush 1.4.6 – بازی آرکید دوندگان فوق العاده اندروید

انتشار: 7 مرداد 1397
ورژن: 1.4.6
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Smashing Rush 1.4.6 – بازی آرکید دوندگان فوق العاده اندروید

Smashing Rush یکی از بازی های جدید و زیبا در سبک آرکید با گیم پلی پارکور از کاراکترهای دونده فوق العاده می باشد که طراحی و منتشر شده از سوی استودیوی بازی سازی Cold Soda برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. در این بازی زیبای اندروید شما همانند دیگر بازی های آرکید راش باید با شخصیت های مختلف به دویدن در مراحل و سطوح مختلف بپردازید و هر بار تلاش کنید تا بتوانید یک رکورد جدید برای خود ثبت کنید. هر محیط از بازی دارای موانع فوق العاده و بسیاری می باشد که از رفتن شما به جلوگیری می کند و باعث باخت شما در بازی می شود. در هر سطحخ می توانید اقدامات مختلف را برای عبور از موانع با کاراکتر و شخصیت های مختلف به نمایش بگذارید که برخی از آن ها عبارتند از پرش، دویدن سریع و … می باشد.

در بازی 21 کاراکتر مختلف وجود دارد که می توانید به مرور و رفته رفته در بازی با چالش کشیدن خود و کشب امتیاز بهتر به باز کردن آن ها بپردازید تا بازی را شخصیت های دیگر دنبال کنید. بازی Smashing Rush محیط شهری و گسترده را در اختیار شما قرار خواهد داد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم دویدن با کاراکترهای جذاب و محبوب کند! همچنین بازی دارای 2 حالت چالشی و سریع می باشد که هرکدام از حالت ها نسبت به هم متفاوت بوده و باعث ایجاد هیجان در بازی می شود! کنترل ساده برای هدایت آسان و مدیریت سریع می باشد تا بتوایند به بهترین امتیاز ممکن در بازی دست یابید!

ویژگی های بازی Smashing Rush

– جمع آوری 21 کاراکتر با حرکات و اشکال مختلف

– به اجرا گذاشتن اقدامات مختلف از جمله پرش

– دارای سطح های چالش هیجان انگیز و جذاب

– طراحی شده در سبک بازی های پارکور سریع

– مسابقه در برابر موانع مختلف جهت عبور از آن ها

– داشتن کنترل آسان و ساده برای هدایت راحت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.