دانلود Sling Drift 2.8 – بازی اکشن لغزش رانندگی برای اندروید

انتشار: 16 دی 1397
ورژن: 2.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Sling Drift 2.8 – بازی اکشن لغزش رانندگی برای اندروید

Sling Drift به فارسی (لغزش رانندگی) یک بازی آرکید و اکشن عالی با گیم پلی سرگرم کننده فوق العاده برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی tastypill طراحی و ساخته شده است. نحوه بازی جالب و خلاقانه طراحی شده است که دارای جذابیت و سرگرمی بالا می باشد که در کل باید برای کسب امتیاز از این بازی، خود را به چالش های دقیق بزنید. نحوه بازی به شکلی است که برای اینکه از بازی خارج نشوید و نبازید باید در موقع برخورد به مسیر جدید برای کنترل ماشین خود ضربه زنید تا کنترل حفظ شود و به ادامه بازی وقت گذارید. همچنین در بازی شاهد بسیاری از محیط های مختلف با ساختار یکسان و ساده خواهید بود که برای متنوع کردن بازی موثر باشد. بازی Sling Drift یک کنترل ساده برای یادگیری (تنها ضربه بزن) با گیم پلی اعتیاد آور از ترکیب بازی های آرکید و اکشن در موبایل های اندروید فراهم کرده است.

ویژگی های بازی Sling Drift

– کم حجم و رایگان برای بازی

– محیط های ساده و متنوع با ساختار یکسان

– آسان برای بازی از طریق ضربه زدن برای چالش رانش

– داشتن گیم پلی اعتیاد آور

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.