دانلود Shoot Like Hell: Swine vs Zombies 1.0.27 – بازی شلیک جهنمی اندروید

انتشار: 23 مهر 1396
ورژن: 1.0.27
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Shoot Like Hell: Swine vs Zombies 1.0.27 – بازی شلیک جهنمی اندروید

Shoot Like Hell: Swine vs Zombies شلیک جهنمی: خوک ها در مقابل زامبی ها یکی بازی جدید جذاب و اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS طراحی و منتشر شده است. شما نیروهای خود را برای انجام مأموریت های همکاری و حمله با هم به هم می زنید که همانطور از نام بازی پیداست جنگ شما مقابل زامبی ها است که چالش های بسیاری را به همراه خواهد داشت. در بازی می توانید با جمع آوری و ارتقاء دادن سیستم های سلاح های مختلف برای مقابله با امواج قوی زامبی پس از هر حمله بپردازید و به راحتی آن ها را شکست دهید.

بازی به شما امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید به صورت چند نفره با دوستان خود کار کنید تا دنیای وجود در بازی را از سوی رفتن به طرف زامبی ها نجات دهید و تمام زامبی ها را نابود کنید! آیا شما آمادگی را دارید تا در مقابل زامبی ها از خود دفاع کنید و وارد حمله با آن ها شوید!؟ بازی Shoot Like Hell: Swine vs Zombies را می تواند در یک چالش دو جانبه زامبی ها و خوک ها قرار دهد که شما می توانید با نصب بازی در این چالش شرکت کنید.

ویژگی های بازی Shoot Like Hell: Swine vs Zombies

  • انتخاب سلاح های مناسب تا قبل از اتمام زمان
  • پرداختن به تکمیل ماموریت های مختلف پر از همکاری
  • اتصال سریع به جنگ با 4 بازیکن در زمان واقعی به ساقه زامبی با هم
  • کشف 5 مکانمختلف با انواع مختلف زامبی و ماموریت های متفاوت
  • همکاری برای از بین بردن رئیس نهایی در هر نقشه جهت به دست آوردن پاداش بزرگ!
  • امکان چت کردن با دوستان برای ایجاد یک استراتژی قبل از امواج ویژه!
  • آسان برای بازی، بدون نیاز به مهارت خاص، فقط ساده ضربه بزنید و نگه دارید!
  • بازی فانتزی با سبک ترکیبی از بازی جذاب و خنده دار
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.