دانلود ROBOT WARFARE ONLINE 0.2.2218 – بازی آنلاین جنگ روبات اندروید

انتشار: 29 مرداد 1397
ورژن: 0.2.2218
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود ROBOT WARFARE ONLINE 0.2.2218 – بازی آنلاین جنگ روبات اندروید

ROBOT WARFARE ONLINE بازی آنلاین جنگ روبات ها یکی از بازی های نسبت جدید و با کیفیت اندرویدی می باشد که توسعه یافته برای سیستم عامل اندروید و عرضه شده در ماکت گوگل پلی به صورت رایگان توسط استودیو بازی سازی ROBOT WARFARE ONLINE است. این یک بازی آنلاین چند نفره با جنگ های ربات پویا و مدرن با نحوه بازی تیراندازی می باشد که شما می توانید در جنگ روبات ها شرکت کنید و قدرت خود را در انی زمینه به نماش بگذارید. بخشی از مسابقات جهانی با رتبه بندی بندی بالا تا بهترین تیم در جنگ های مرگبار باشید. مهارت های مبارزه خود را در جنگ های PVP روباتیک واقعی در حالت بازی های ربات چند نفره ثابت کنید و از بازی لذت ببرید!

در بازی ROBOT WARFARE ONLINE مبارزه بین دو تیم اتفاق می افتد که شما می توانید تیم خود را برای مبارزه با دیگر تیم ها از سراسر جهان آماده کنید. هر تیم بتواند بهتر مبارزه به نوعی عنوان پیروزی را به خود اختصاص خواهد داد. همچنین این بازی امکان ایجاد یک بازی دوستانه بین متحدان می دهد که در آن شما قادر خواهید بود ، قوانین را خودتان وارد نمایید تا از بازی لذت ببرید. بازی ROBOT WARFARE ONLINE علاوه بر ویژگی های دیگر که دارد از گرافیک عالی و کنسول مانندی برخوردار است که در کل علاوه بر فایل نصبی دارای فایل دیتا 300 مگابایتی نیز می باشد.

ویژگی های بازی ROBOT WARFARE ONLINE

– مبارزه کردن دو تیم با یک دیگر برای اعلام شدن برنده نهایی

– بازی چند نفره  و آنلاین هیجانی

– جمع آوری امتیازات تیم در دفعات برای اعلام تیم رنده

– امکان ایجاد کردن و فراهم سازی یک بازی جدید با قوانین دلخواه

– گرافیک HD از روبات های دقیق و نقشه های بافت

– حالت چندگانه PVP در چندین حالت بازی مانند تیم و …

– وجود طیف گسترده ای از روبات های مختلف

– سلاح های بهبود یافته با قابلیت های مدرن

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

اکانت بازار