دانلود Red Ball 4 1.2.36 – بازی توپ قرمز 4 برای اندروید

انتشار: 12 دی 1395
ورژن: 1.2.36
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
دانلود Red Ball 4 1.2.36 – بازی توپ قرمز 4 برای اندروید

Red Ball 4 توپ قرمز 4 یک بازی متفاوت و چالشی که توسط استودیوی بازی سازی FDG Entertainment GmbH & Co.KG برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. آیا شما حاضرین به توپ قرمز کمک کنید تا بتواند دنیا را از دست دشمنانش نجات دهد؟ در بازی یک ماجراجویی هیجان انگیز و پرخطر را برای نجان جهان شروع و شکست دادن دشمنانتان می کنید که از راه هایی بسیار حیله ای و  پر از تله عبور کرده و در نهایت شکست تمام هیولاها که کار آسانی در پیش ندارید! یکی از ویژگی های این بازی داشتن 60 سطح عالی و هیجان انگیز پر از ماجراجویی می باشد و علاوه بر این کنترل بازی ساده ای دارد. Red Ball 4 یک بازی هیجان انگیز عناصر فیزیک است که می توانید همراه قایل دیتا بازی در ادامه مطلب با لینک مستقیم دریافت نمایید.

امکانات و ویژگی های بازی Red Ball 4

  • قرمز توپ ماجراجویی
  • دارای 60 سطح پر از هیجان
  • حماسه جنگ و رئیس
  • هیجان انگیز عناصر فیزیک
  • پشتیبانی ازکنترل HID
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.