دانلود Ramboat: Shoot and Dash 1.0.15 – بازی اکشن رمبوت اندروید

انتشار: 14 اسفند 1396
ورژن: 1.0.15
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Ramboat: Shoot and Dash 1.0.15 – بازی اکشن رمبوت اندروید

Ramboat: Shoot and Dash بازی در سبک اکشن برای گوشی های اندروید می باشد که از سوی استودیو بازی سازی Genera Games طراحی شده و مخصوص سیستم عامل اندروید عرضه شده است. در بازی به مامبو و سربازانش از قهرمانان کمک کنید تا جهان را از جنبش ارتش خشم عمومی که در این ماجراجویی 2 بعدی وجود دارد از بین ببرد. این بازی به طور منحصر به فرد ژانرهای اکشن، تیراندازی و پریدن را دارد که شاهد آن ها خواهید بود و از بازی بهترین تجربه تیراندازی بی پایان خواهید داشت. صدها نفر از سربازان، تانک ها، زیردریایی ها، روبات ها وجود دارد که با آن ها به صورت پریدن و تیراندازی در یک بازی دونده پر از تیراندازی جدید مبارزه می کنید، در حالی که از سلاح های قدرتمند دیگر استفاده می نمایید.

فرار شما شروع می شود، با یک کنترل ساده و یکپارچه بصری که شما را در نهایت تبدیل به یک قاتل گلوله، پرش و شلیک بر روی صفحه نمایش می کند و هدف اصلی شما نابود کردن ارتش دشمن در شبیه ساز اکشن تیرانداز 2D با یک بازی فوق العاده می باشد. بازی Ramboat: Shoot and Dash دارای گرافیک تیراندازی 2 بعدی با شخصی تهای مختلف و عالی از دشمنان و قهرمانان می باشد.

برخی از ویژگی های بازی Ramboat: Shoot and Dash

  • وجود شخصیت های مختلف با تجهیزات عالی
  • وظایف و مراحل ابتدایی بازی از طریق خرید سلاح و پرش فوق العاده
  • تیراندازی با سلاح های ارتش مانند موشک هواپیما، تفنگ، شعله ور، تپانچه و لیزر!
  • گیم پلی اکشن با دنیای 2 بعدی از برش، تیراندازی و فرار!
  • امکان ارتقاء سلاح ها برای افزایش قدرت
  • رابط کاربری ساده و بصری بسیار آسان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.