دانلود PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND 1.28.006 – بازی تیراندازی جنگ پیکسل اندروید

انتشار: 30 خرداد 1397
ورژن: 1.28.006
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND 1.28.006 – بازی تیراندازی جنگ پیکسل اندروید

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND یک بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب در سبک بازی های اکشن تیراندازی با طراحی متفاوت و سبک بازی عالی از سوی استودیو بازی سازی Azur Interactive Games Limited برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. آیا شما بازی های پیکسل بلوک نظامی را دوست دارید؟ سعی کنید در عرصه دیوانه پیکسل نبرد پس از آخرالزمان در بلوک شهر زنده بمانید! پریدن از هواپیما، بقا در جزیره مرده، پیدا کردن بهترین غنیمت، کشتن دشمنان و بسیاری دیگر از کارهای اصلی است که در بازی به آن ها خاوهید پرداخت. تنها آخرین بازمانده تنها باشید!

داستان بلوک پیکسل خود را بسازید. این بازی یک بازی ساده نیست! بکه ممکن در بازی شما در عرض چند ثانیه نتونید دوام آورید و کشته شود! پس با جددیت سلحه خود را بردست بگیرید و به سوی دنیای پیکسلی برای کسب افتخار و ساختن داستان خود بروید!! شلیک به صورت AK، وجودی اسلحه پیکسلی و … از برخی امکانات بازی می باشند که در جذابیت رویآن بی تاثیر نیستند. بازی PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND را می توانید به دو صورت جذاب و هیجانی آنلاین و آفلاین بازی کنید و لذت ببرید که در حالت نیز امگان برقراری و چت کردن با بازیکنان دیگر وجود دارد. لازم به ذکر است که این بازی در مارکت گوگل پلی به دانلود 5 میلیونی رسیده و توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های اصلی بازی PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND

– اسکادران با امکان نبرد فوق العاده با دوستان خود

– تنظیمات گرافیکی برای گوشی های ضعیف، کاهش شدت گرافیک از کیفیت اچ دی

– بیش از 30 نوع سلاح مختلف از جمله تک تیرانداز، اسلحه پیکسل، SMG، اسلحه و …

– وجود وسایل نقلیه جهت بازی جابتر در بعضی از سطوح بازی

ارتباط با دیگر بازیکنان و برقراری چت زنده در بلوک شهر در حالت آنلاین

– حجم عظیم نقشه با دارای سطح و بلوک های گسترده

– آسان با دارای کنترل بصری برای بازی کردن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.