دانلود PAKO Forever 1.0 – بازی عالی و اعتیادآور پاکو برای همیشه اندروید

انتشار: 8 آبان 1397
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود PAKO Forever 1.0 – بازی عالی و اعتیادآور پاکو برای همیشه اندروید

PAKO Forever یکی از بازی های نسبتا جدید از سبک بازی پاکو با تعقیب و گریز هیجانی و بسیار سرگرم کننده برای اندروید است که از گیم پلی نسبتا اعتیادآور می باشد. فرار تا زمانی که ممکن است در یک پارکینگ بی پایان! اسرار، قدرت یو پی اس، اتومبیل های بازشدنی و بسیاری دیگر از شگفتی ها از برخی ویژگی ها و جذابیت های بازی است که جذابیت خاصی با نوع بازی متفاوتی را ارائه می دهد. برای شما در یک نسخه ی جدید تصور شده از بازی اصلی تعقیب خودرو کلاسیک و دیگر بازی های متفاوت و هم سبک می باشد که در کل می توانید ساعت ها شما را سرگرم کند و با نام پاکو از جمله PAKO 2 می باشد. بازی از دستاورهای بیشتری در قهرمانی های بسیاری رو به رو انجام است که برای قهرمانی و عبور از چالش های تعقیب و گریز می توانید خود را به چالش بزنید.

هانطور که در متن بالا گفته شد بازی PAKO Forever از گیم پلی آسان و اعتیادآور برخوردار می باشد که باعث به وجود آمدن چالش ها و بسیاری از جذابیت های بازی می شود. نقشه نسبی در هر بازی متفاوت است که باعث شده تا حالت های عمودی و حتی افقی بازی کنید. رفته رفته نیز می توانید گزینه های جدیدتر را باز کنید و مورد استفاده خود قرار تا در نهایت با کوش و تلاش خود در اتومبیل رانی چالش انگیز قهرمانی را کسب نمایید. حجم کم و بدون نیاز به دیتا از ویژگی های اصلی و کلی فایل نصبی بازی PAKO Forever است که آفلاین بوده و همچنین از این رو در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با بیش از هزاران بار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی PAKO Forever

– داشتن گیم پلی آسان و اعتیاد آور بازی

– نقشه نسبی در هر بازی متفاوت

– بازی کردن در حالت افقی و عمودی

– استفاده از موارد جایگزین حواس پرت و پیدا کردن مناطق مخفی!

– بزا نمودن اتومبیل های جدید

– مسابقات قهرمانی و عالی

– دستاوردهای عالی

– صرفه جویی در ابر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.