دانلود Orbia: Tap and Relax 1.007 – بازی آرکید اوربیا: آرامش ضربه اندروید

انتشار: 19 خرداد 1397
ورژن: 1.007
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Orbia: Tap and Relax 1.007 – بازی آرکید اوربیا: آرامش ضربه اندروید

Orbia: Tap and Relax اوربیا: آرامش ضربه یکی از دیگر بازی های اندرویدی سرگرم کننده و حتی آرامبخش با نحوه بازی جذاب و زیبا است. رقابت کنید تا بتوانید به سطوح مختلف و چالشی عالی دست یابید تا از طریق آن استاد این بازی منحصر به فرد شوید. بازی کردن و غلبه بر موانع در حال حرکت بخشی از این بازی زیبا است که شما می توانید با کلیک های ساده و نیاز به دقت سطوح های مختلف از بازی را پشت سرهم قرار دهید که یک کلیک هدفمند می تواند شما را به هدف اصلی در بازی نزدیک کند. Orbia: Tap and Relax دارای گیم پلی طراحی شده به عنوان آسان برای تجربه دادن یک بازی لذت بخش به کاربران می باشد.

شما می توانید از طریق این بازی مهارت های خود را در سوح های متفاوت و بسیار که پیچیده هستند، بهبود دهید. سیستم جمع آوری پاداش و استفاده از آنها را به نفع خود در بازی قابل استفاده بوده که می توانید موارد مختلف را به کار بگیرید یا تغییر دهید که نیاز به پول دارد. همانطور که قبلا نیز اشاره نمودیم بازی Orbia: Tap and Relax طراحی منحصر به فردی دارد که این طراحی شما شاهد گرافیک مینیمالیستی، رنگارنگ و … با یک تجربه بصری زیبا و جذاب خواهید بود. بازی Orbia: Tap and Relax طراحی شده توسط JOX Development LLC میباشد که در مارکت گوگل پلی بیش از یک میلیون بار دانلود و نصب شده است و توانسته از این رو امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های بازی Orbia: Tap and Relax

– طراحی شده با گرافیک مینیمالیستی، رنگارنگ، با کیفیت بالا از یک تجربه بصری زیبا و جذاب

– صدها صد مختلف برای بازی و چالش سرگرم کننده

– هر جهان دارای قهرمان خود با سبک منحصر به فرد

– باز کردن و پیدا کردن تن از پوسته های منحصر به فرد اب توانایی های مختلف

– رقابت با دوستان خود و به اشتراک گذاری سرگرم کننده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.