دانلود Monster Hammer 1.2.2 – بازی شکارچی هیولا برای اندروید

انتشار: 17 اسفند 1397
ورژن: 1.2.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Monster Hammer 1.2.2 – بازی شکارچی هیولا برای اندروید

Monster Hammer بازی اعتیاد آور به نام (شکارچ هیولا) میباشد که توسعه یافته و عرضه شده به صورت رایگان توسط استودیو Dobsoft Studios برای موبایل و تبت های اندروید است. زره های خود را تجهیز کنید، سلاح خود را بردارید و وارد زندان شوید! یک گیم پلی ساده با کنترل لمس شما را قادر می سازد تا چکش و هیولاهای سر و صدا خود را به سوی خود بکشید، سکه ها و غارت ها را به دست آورید. ضرب و شتم دشمنان را به یکدیگر و یا گزاف گویی آنها را از اشیاء برای زنجیره کشتن بگیرید و برای باز کردن مراحل بهتر و سختر خود را به چالش بکشید. باز کردن powerups جدید در معرض عمیق تر به سیاه چال و رسیدن به نمرات جدید تلاش کنید. باز کردن قفسه های گنج زمانی که فرار می کنید ، میتواند شما را خیلی جلو تر بندازد!

همه مراحل شبیه همم ، البته تفاوت های منحصر به فردی دارند ، ولی گیم پلی اعتیاد آورد است ، مخصوصا بخاطر داشتن کنترل سادش که کاربران را قادر است چند ساعت پشت بازی نگهدارد. وجود 10 ها مورد از موارد باز شدنی و بسیاری از دیگر امکانات از جمله گرافیک عالی و متناسب با حجم کم بازی است که از حالت دو بعدی برخودار نیز میباشد. آخرین ورژن بازی Monster Hammer به همراه نسخه مود شده در ادامه مطلب قرار گرفته که قالب دانلود از لینک مستقیم با کلیک ساده است. همچنین لازم به ذکر است که بیش از 500 هزار بار دانلود و نصب شده است که امتیاز خوبی را نیز کسب کرده است.

ویژگی های بازی Monster Hammer

– اعتیاد آور با یک گیم پلی ساده

– مبارزه با سیاه چال و افزایش بهترین نمره برای خود

– گرافیک کارتونی جذاب 2D و متناسب به حجم بازی

– ده ها مورد از موارد بازشدنی

– دسترسی به صفحه مدیران و دستاوردهای

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.