دانلود Metal Soldiers TD: Tower Defense 1.4 – بازی اکشن سربازان فلزی اندروید

انتشار: 22 اسفند 1396
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Metal Soldiers TD: Tower Defense 1.4 – بازی اکشن سربازان فلزی اندروید

Metal Soldiers TD: Tower Defense یک بازی جذاب و زیبا با گیم پلی عالی از صحنه های عملیاتی اکشن می باشد که توسط استودیو Play365 برای گوشی و تبلت های اندروید به صورت رایگان عرضه شده است. حتما شما نیز شاهد بازی های زیادی برای سیستم عامل اندروید با نام سربازان آهنین یا فلزی بوده اید که نسبت به هم دارای گیم پلی مشابه و شبه مانندی هستند. این طراحی و گیم پلی متفاوت با تغییرات بسیاری نسبت به دیگر هم نامی های خود دارد که می توانی ددر همان ابتدای بازی شاهد این موضوع باشید. این بازی زیبا دارای مجموعه ای جدید از قوانین است، اما هدف اصلی بازی سرگرمی بازیکنان می باشد که قبلا انجام داده اید. خود را بای چالش های کوچک و بزرگ با سلاح های قدرتمند آماده کنید! به سوی انبوهی از دشمنان بروید و نبرد را آغاز نمایید!

Metal Soldiers TD در کل یک بازی برج دفاعی است که در آن شاهد انواع مختلفی از برج ها خط علیه نیروهای مهاجم خواهید بود که باید آن ها را تنظیم کنید و مردان خود را به سوی دشمنان ارسال نمایید. همچنین در بازی شما می توانید با کشتن دشمنان خود به دریافت سکه بپردازید تا با بالا رفتن مقدار سکه ها این امکان برای شما فراهم شود بتوانید به ارتقاء قدرت آتش سلاح خود بپردازید و افزایش توان خود را فراهم کنید. قهرمان خود را انتخاب کنید و کمک های خود را در طول نبرد به دست آورید تا در نهایت بتوانید با شکست دادن کل دشمنان خود را پیروز میدان کنید و بازی فتح نمایید!

ویژگی های بازی Metal Soldiers TD: Tower Defense

  • کم حجم با گیم پلی جدید و جذاب
  • وجود سلاح های مختلف با امکان ارتقاء
  • حمله انبوهی از دشمنان به پایگاه شما و حمله کردن به پایگاه دشمنان
  • کشتن سربازان به همراه دریافت سکه جهت بالا بردن مقدار قدرت و توانایی های خود
  • وجود قهرمانان مختلف برای انتخاب و شورش خود به سوس دشمنان
  • گرافیک جذاب و با کیفیت نسبت به هم نامی های خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.