دانلود Little Singham 1.0.147 – بازی سینگام کوچک برای اندروید

انتشار: 11 شهریور 1397
ورژن: 1.0.147
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Little Singham 1.0.147 – بازی سینگام کوچک برای اندروید

Little Singham سینگام کوچک بازی برگرفته شده از سبک آرکید و گیم پلی با بازی دوندگی برای سیستم عامل اندروید است. در خیابان های هند به دنبال جمع آوری سکه و فرار از مخالفان خود به عنوان یک آیتم و شخصیت جذاب است. شخصیت های مختلف از جمله پلیس، جادوگر، خلافکار و … وجود دارد که می توانید رفته رفته در بازی باز کنید و با شخصیت دلخواه به بازی بپردازید. در کل بازی یک کاراکتر اصلی دارد که همانطور که از نام بازی پیداست، اسم قهرمان کوچک “سینگام” می باشد! او شجاعانه عمل می کند و از حرکات آن می توانید خیره شوید. داستان بازی از این قرار است که سینگام یک پلیس وظیفه شناس می باشد ، Shaitan Shambala با کمک کالو و Ballu از زندان فرار کرده است و می خواهد راه خروج اصلی از شهر را بیابد!

فکر کنم با توضیحاتی که در مورد بازی داده شد شما به توانایی و وظیفه خود در بازی پی بردید که باید در این بازی چالش انگیز و تعقیب و گریز به سینگام کوچک کمک کنید تا از فرار زندانی ها جلوگیری کند. در هنگام تعقیب شما باید سعی کنید تمام سکه ها را جمع آوری کنید و هر چقدر بیشتر سکه داشته باشید می توانید موارد جدیدتر را نیز به بازی اضافه کنید. همانند دیگر بازی ها در این بازی نیز می توانید شاهد بسیاری از آیتم های مختلف از جمله آهن ربا، محافظ و … باشید که هرکدام از آن ها جذابیت و سرگرمی خاصی را به بازی می دهند. بازی Little Singham از گرافیک مطلوبی برخوردار است که در مارکت گوگل پلی نیز توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود در مدت نه زیاد طولانی به دست آورد!

ویژگی های بازی Little Singham

– بازی پرچالش و سرگرم کننده عالی

– تعقیب و گریز از طریق موانع مختلف

– جمع آوری سکه ها در عین حال و اجرای بازی

– انجام و تکمیل نمودن ماموریت خود برابر با پاداش

– پذیرفتن چالش های روزانه برای کسب پاداش های اضافی

– قدرت یو پی سی بالا و عالی

– قرص و بهینه سازی شده برای اندروید

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.