دانلود Last Battleground: Mech 1.10.0 – بازی بقا آخرین میدان نبرد اندروید

انتشار: 29 مرداد 1397
ورژن: 1.10.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Last Battleground: Mech 1.10.0 – بازی بقا آخرین میدان نبرد اندروید

Last Battleground: Mech آخرین میدان نبرد یک بازی اکشن و تیراندازی آنلاین چند نفره برای اندروید می باشد که توسعه یافته از طرف استودیو بازی سازی Elex است. بازی دارای کنترل مکانیکی فوق العاده است که به شما یک تجربه نبرد عالی را فراهم می کند! کشتن دشمنان و خراب کردن مکعب های انرژی، احضار و خلع  گروه های تیراندازی با ساخت یک تیم 5 نفره بخشی از این بازی جذاب است. از سلاح های سنگین مانند موشک ها می توانید برای کشتار دشمنان استفاده کنید و خودتان را در هر نقشه ثابت کنید تا بتوانید به پیروزی و امتیازات عالی دسترسی داشته باشید. شما همچنین می توانید از استراتژی ها و تاکتیک های مختلف برای برنده شدن در هر جنگ استفاده کنید!

طبق گفته سازنده بازی، در توضیحات امکان بازی کردن تا 40 نفر به صورت جهانی وجود دارد که می توانید در بین آن ها قدرت خود را نشان دهید. با پیروزی های بیشتر می توانید به رتبه های عالی دسترسی داشته باشید که این یک حماسی عالی از بازی است. بازی Last Battleground: Mech در مارکت گوگل پلی بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است که توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را به خود اختصاص دهد که در ادامه مطلب در دو نسخه اصلی و مود شده جهت دانلود قرار گرفته است که می توانید با یک کلیک آن را دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Last Battleground: Mech

– وجود تعداد زیادی از Mechs منحصر به فرد جهت انتخاب

– قابلیت تغییر بین اشکال و سلاح های مختلف مکانیک و انسان

– وجود سلاح های مختلف حتی موتورسیکلت و دیگر تجهیزات …

– چالش های کسب رتبه حماسی از سراسر جهان

– امکان بازی کردن چند نفره از سراسر جهان

– بروز شدن سلاح های جدید و مکانیک بازی به روط هر هفته

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.