دانلود Kill Shot Bravo 6.3.1 – بازی آنلاین تک تیرانداز حرفه ای اندروید

انتشار: 26 تیر 1398
ورژن: 6.3.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Kill Shot Bravo 6.3.1 – بازی آنلاین تک تیرانداز حرفه ای اندروید

Kill Shot Bravo یکی دیگر از بازی های محبوب و فوق العاده تک تیراندازی در سبک اکشن برای اندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Hothead Games برای گوشی های اندرویدی منتشر شده است. در بازی شما به عنوان یک سرباز آموزش دیده و ویژه تک تیرانداز حرفه ای با سلاح های تک تیرانداز قاتل مرگبار، تفنگ مسلسل و آخرین تجهیزات نظامی وارد نبرد با دشمنان مش وید که اکثر به ماموریت های مخفیانه عمیق در داخل قلمرو دشمن می پردازید! بازی برای شما 500 ماموریت عالی و در مکان های مختلف و متنوع با خطر بسیار در سراسر جهان هست که باید آن ها را با موفقیت تکمیل نمایید! ماموریت های شما در مکان ها و جاهای مختلف است که از سوار بر وسابل نقلبه تا پشت کوه … اشاره کرد و شما باید به صورت هیجان انگیز ماموریت را به پایان برسانید!

در بازی وسایل نقلیه و سلاح های مختلف و فوق العاده برای رفتن به ماموریت های خود وجود دارد که به جذابیت بازی افزوده. البته باز کردن و تجهیز دنده سرد، از جمله کلاه ایمنی، لباس، زره بدن، عینک ایمنی، ماسک، دستکش، چکمه، و … در یک زمان تازه با هر پیروزی. بازی Kill Shot Bravo به صورت آنلاین بازی می شود و نیاز به اتصال اینترنت دارد که دارای گرافیک عالی بوده با هیجانی متفاوت برای کاربران اندروید!

برخی از ویزگی های Kill Shot Bravo

– سلاح های مرگبار و قدرتمند عالی!

– بیش از 500 ماموریت مختلف و متنوع!

– هیجان انگیز و جذاب با طراحی گرافیک بالا

– انجام و به پایان رساندن هر ماموریت در جاهای و مختلف

– باز کردن و تجهیزات دنده سرد در زمان تازه با هر پیروزی!

کشف و کشتن مخفیانه دشمنان برای به پایان رساندن ماموریت خود

– نبرد از میدان جنگ تا سوار بر هلیکوپتر برای کشتن دشمنان!

– وجود دشمنان مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.