دانلود Hills of Steel 2.0.2 – بازی اکشن تپه های فولادی اندروید

انتشار: 27 بهمن 1397
ورژن: 2.0.2
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Hills of Steel 2.0.2 – بازی اکشن تپه های فولادی اندروید

Hills of Steel به فارسی (تپه های فولادی) یک بازی بسیار جذاب و عالی در سبک اکشن برای گوشی های اندروید می باشد که به تازگی در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازیسازی Round Zero به صورت رایگان برای بازی عرضه شده است. در بازی شما به عنوان فرد هدایت کننده تانک باید با راه خود از طریق تپه ها رانده به دشمنان برسید و با آن ها از طریق تجهیزات تانکی مبارزه کنید. دشمنان شما در نوع های مختلف مقابل شما قرار خواهند گرفت که می توان از جمله آن ها به تانک ها، هلیکوپترها و تومبیل های جنگی دیگکر اشاره نمود که شما نیز باید مقابل آن ها همیشه آماده مبارزه باشید. با ارتقاء دادن تجهیزات جنگی خود می توانید در مبارزات یا نبردهای کوچک خود عنوان پیروزی را به خود اختصاص دهید.

لذت بردن از فیزیک رانندگی و تخریب در بازی یکی از ویژگی های عالی بازی Hills of Steel می باشد که یک بازی عالی را برای کاربران اندروید با طراحی گیم پلی اکشن اعتیاد آور مبتنی بر فیزیک به وجود آورده است که شما نیز می توانید با نصب آن به طرفدارن بازی بپیوندید!

ویژگی های بازی Hills of Steel

– رایگان برای بازی و کم حجم

– درای گرافیک جذاب به نسب به حجم

– لذت بردن از فیزیک رانندگی و تخریب

– طراحی شده با گیم پلی اکشن اعتیاد آور مبتنی بر فیزیک

– بالا بردن قدرت موتور اسلحه، زره های سنگین تر عالی، مخزن خود و …

– وجود تانک های بسیار و قدرتمند با توانایی های بیشتر نسبت به هم

– گرفتنه جوایز برای هر پیروزی و بالا بردن سکه های خود

– وجود محیط های عالی و جذاب

– امکان ارتقاء تحهیزات جنگی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.