دانلود Heroes War: God of Era (GoE) 1.0.40 – بازی اکشن جنگ قهرمانان اندروید

انتشار: 26 فروردین 1397
ورژن: 1.0.40
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Heroes War: God of Era (GoE) 1.0.40 – بازی اکشن جنگ قهرمانان اندروید

Heroes War: God of Era نام یک بازی زیبا و جنگ آورانه عالی در سبک اکشن برای سیستم عامل پرطرفدار اندروید می باشد که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی Zonmob Game Studio است که به صورت رایگان انتشار یافته. هنگامی که قدرت جادویی آزاد شد، جهان جدید را به وجود آورد و دنیا را به تاریکی و هرج و مرج رساند! یک دستور جدید باید ایجاد شود تا بتوانید وضعیت را برگردانیم! این دستور فرمان جنگ قهرمانان است. بیش از 30 قهرمان در انتظار شما هستند تا آن ها را به عرصه خود دعوت نمایید و چالش جهانی در مقابل تاریکی را از طریق قدت قهرمانان شروع کنید. ترکیبی استراتژکی بازی را هنگام تنظیم قهرمانان حس کنید و به دنبال دنیای پر از تاریکی حرکت کنید تا آن را به کلی از زمین بردارید!

ارتقاء دهید قهرمانان خود را قدرت جدیدی را هم به تیم جنگی و هم به توانایی های منحصر به فرد قهرمانان ببخشید! باز کردن مهارت های جادویی می تواند قدرت شما را بیش از چند برابر افزایش دهد تا در مقابل دشمنان هیچ وقت شکست نخورید و از طریق مهارت های زیبا به سویس روشنایی حرکت نمایید. این بازی دارای سیستم کار روزانه برای رزمندگان، تکمیل ماموریت و دریافت ارتقاء برای تبدیل شدن به افسانه است که باید خود را در آن لفت دهید و بازمان منساسب بازی دنبال کنید و مقابل دشمنان خود را به چالش بکشید.

ویژگی های بازی Heroes War: God of Era

  • طراحی شده با سیستم قهرمانان بسیار متنوع
  • پاداش روزانه برای دریافت جایزه های عالی به صورت آنلاین
  • ارتقاء قهرمانان از لحاظ سطح برای مهارت های بیشتر از طریق منابع جمع آورش شده
  • شما می توانید تیم قهرمان خود را تنظیم کنید و به نبرد حماسی ملحق شوید
  • سیستم کار روزانه برای رزمندگان جهت تکمیل ماموریت و دریافت ارتقاء برای تبدیل شدن به افسانه
  • جمع آوری اقلام و قطعات قهرمان برای احضار قهرمانان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.