دانلود Heroes of Warland – PvP Shooter Arena 1.0.2 – بازی قهرمانان تیرانداز آرنا اندروید

انتشار: 17 آذر 1397
ورژن: 1.0.2
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Heroes of Warland – PvP Shooter Arena 1.0.2 – بازی قهرمانان تیرانداز آرنا اندروید

Heroes of Warland – PvP Shooter Arena قهرمانان چنگ لند – تیراندازی آرنا بازی زیبا و دیتا دار در سبک اکشن طراحی یافته است از سوی استودیو بازی سازی Nitro Games Oyj برای سیستم عامل اندروید می باشد. قهرمانان Warland رقابتی آنلاین FPS بر اساس PvP با نحوه بازی تیرانداز اول شخص است! ترکیب جنگ های چند نفره در زمان واقعی با Esports در عمل گیم پلی 4vs4 بسته بندی شده، بخش اصلی از این بازی است. در بازی شما شاهد انواع قهرمانان منحصر به فرد، هر کدام با سلاح های منحصر به فرد، توانایی ها و سبک های بازی برای کشف و استاد بالا هستند که جذابیت عالی را ارائه می دهند. استفاده از Utilities خود را برای به دست آوردن سطح بالاتر و از بین بردن رقابت با قدرت های نهایی خود و اسلحه های منحصر به فرد و تبدیل شدن به یک تیرانداز FPS بالا است!

در بازی Heroes of Warland بیش از 80 کارت های قهرمانانه جمع و جور پرطرفدار برای سفارشی کردن قهرمانان، اسلحه ها و قدرت های نهایی خود وجود دارد که هر چقدر بیشتر تلاش کنید سریعتر به آن ها دست خواهید یافت. بسیاری از موارد قابل توجه برای ارتقاء وجود دارد که هدف از ارتقاء دادن افزایش قدرت است و به کاربران می کند تا بهتر بتوانند بازی را از هر لحاظ مدیریت کنند. نسخه مود شده به مراه نسخه معمولی بازی همراه با فایل دیتا بازی در ادامه مطلب با لینک مستقیم جهان دانلود قرار گرفته است که به راحتی و آسانی قابل دانلود هستند.

ویژگی های بازی Heroes of Warland – PvP Shooter Arena

– بازی اکشن در زمان واقعی قهرمان مبتنی بر چند نفره FPS

– مبارزه تیراندازی 3D با حالت واقعی

– مزرعه و پر جنب و جوش چند نفره 3D میدان جنگ و عرصه

– بیش از 80 کارت قهرمانانه جهت جمع و جور کردن و سفارشی

– سطح قهرمان پیشرفت توانایی های خود با استفاده از اسلحه

– پاداش نبرد برای برجسته کردن دستاوردهای خود و مهارت های تیراندازی

– سلاح های مختلف و قدرتمند جهت تیراندازی

– کنترل قابل تنظیم برای هدف بهتر، تیراندازی و برنده شدن

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.