دانلود Hang Line: Mountain Climber 1.1.0 – بازی قطع خط: کوه نوردی اندروید

انتشار: 11 بهمن 1397
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Hang Line: Mountain Climber 1.1.0 – بازی قطع خط: کوه نوردی اندروید

Hang Line: Mountain Climber قطع خط: کوه نوردی یک بازی جذاب با سرگرمی بالا قابل بازی کردن موبایل های اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Yodo1 Games است. چنگ زدن به راه خود تا کوه های یخی کثیف در این بازی منحصر به فرد با بازی کوهنوردی که در آن فاجعه می تواند در هر لحظه اعتصاب به افتد و اینطوری است که شما وارد چالش خواهید شد. شما مسلح به قلاب های گیرنده و چسبنده به کوه در برف و سر ما هستند که علاوه بر خود باید هوای دوستانتان را نیز داشته باشید. شما در بازی شاهد سقوط تخته سنگ، یخ و گدازه ریخته گری و از چنگال بز های بیلی و شیرهای کوهستان مرگبار باید فرار کنید که هر کدامش برای شما یک چالش است که دوستانتان را نیز باید به محافظت خود بسپارید. بازی Hang Line در پلی استوری گوگل امتیاز 4.4 از 5.0 را با بیش از 10 ها هزار بار دانلود به خود اختصاص داده است!

ویژگی های بازی Hang Line: Mountain Climber

– چرخش به بالا از طریق 5 محیط کوهستانی خطرناک با بیش از 50 سطح

– چنگ زدن به نگه داشتن در 4 حالت بی پایان کوه

– صرفه جویی در انژری و راه رفتن باز کردن هلیکوپتر ویژه برای صعود بیشتر به قله ها

– بیش از 90 شخصیت های منحصر به فرد برای پیدا کردن و نجات

– رعد و برق عجیب و غریب آکروباتیک برای استفاده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.