دانلود Gangstar Rio: City of Saints 1.2.2b – بازی گانگستار ریو اندروید

انتشار: 12 مهر 1398
ورژن: 1.2.2b
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Gangstar Rio: City of Saints 1.2.2b – بازی گانگستار ریو اندروید

Gangstar Rio: City of Saints گانگستار ریو: شهر قدیسین یک بازی نسبتا جدید با سبک بازی فوق العاده همانند بازی های شکار زامبی در شهر برای موبایل و تبلت اندروید می باشد. این بازی دارای شخصیت های مختلف و یک شخصیت اصلی که شما باید تمام وقت به شکار می پردازید!؟ شکار زامبی که در شهر درن دشت و گسترده سازی نیز از نظر راهپیمایی مشخص است و دائما شما را به چالش دعوت می کند. بیش از 60 مأموریت متنوع برای تکمیل کردن به علاوه ده ها رویداد تصادفی برای سرگرم کردنتون در چند ساعت طوئانی کافی باشه. سیاستمداران فاسد را بکشید و از کشته شدن خود محافظت کنید و بسته های ویژه را تحویل دهید همپنین به کارهای دیگر و جذابتر با هیجان بالا نیز بپردازید!

اتومبیل ها را سرقت کنید و تا پیدا کردن فرد دشمن نباید دست از چالش در این زمونه پر دردسر دست بکشید تا بفهمید چه کسی سعی کرده شما را بکشه و از سر راه برداردتون. بازی علاوه بر اینکه گیم پلی آزاد را برای کاربران به وجود می آورد و کاربران را غرق در هیجان می کند. همچنین در بازی Gangstar Rio: City of Saints می توانید شاهد طیف گسترده ای از سلاح ها مانند تفنگ و انواع سلاح ها باشید. از این رو نیز لازم به ذکر است که بازی دارای ده ها تن وسیله نقلیه از جمله هواپیما ، هلیکوپتر و موتور سیکلت ، ماشین و … خریداری و جمع آوری کنید. امکان سفارشی کردن لباس ها ، کلاه، کفش و پیراهن و … نیز سفارشی می شوند و از این بابت خیالتون راحت باشد!

آخرین و جدیدترین ورژن بازی از لینک مستقیم قابل دانلود است که در کنار نسخه معمولی اورجینال،  نسخه مود با امکانات بیشتر نیز وجود دارد و بستگی به خود شما دارد کدام را نسبت به میل و تمایل ، نصب نمایید. پیشنهاد می شود قبل از دانلود راهنما را بخوانید.

ویژگی های بازی Gangstar Rio: City of Saints

  • بیش از 60 مأموریت متنوع برای تکمیل کردن به همراه دیگر تغییرات گوناگون
  • وجود انواع متنوعی از وسایل نقلیه (ماشین، موتور سیکلت، هواپیما و هلی کوپتر و … )
  • دسترسی به طیف گسترده ای از سلاح ها مانند تفنگ و سلاح های مختلف و انواع نارنجک و …
  • کشتن افراد سیاست مدار مختلف و کسانی که دشمنی با شما رو دارندراه خود را دارید
  • امکان و قابلیت سفارشی کردن از لحاظ شخصیت، پیراهن ها ، شلوارها ، کلاه ها ، عینک ها و …
  • طراحی شده با گیم پلی آزاد با هیجان و جذابیت به شدت بالا
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.