دانلود Galaxy Gunner 1.6.4 – بازی اکشن تفنگدار کهکشان برای اندروید

انتشار: 18 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.6.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Galaxy Gunner 1.6.4 – بازی اکشن تفنگدار کهکشان برای اندروید

Galaxy Gunner: The last man standing game تفنگدار کهکشان یک بازی زیبا با گیم پلی جذاب از نبردهای فضایی در برابر دشمنان برای اندروید می باشد که دارای سبک بازی های سرگرمی کننده و جذاب است. شما یک مهندس فضایی هستید که با سگ خود در یک سیاره دور افتاده قرار دارید. در حال حاضر شما باید به ایستادن در برابر سونامی مهاجم ناشناخته بیگانه و کارفرمایان بیگانه بپردازید که می توانید در این راه با استفاده از انواع سلاح های بسیار جذاب و … دشمنان را شکست دهید. همچنین می توانید در طول مبارزات انتخاباتی از طریق باز کردن جعبه های چنگال و یا تکمیل چالش ها سلاح ها را به دست آورد و از آن ها در کشتن دشمنان بی گانه بهره ببرید.

بیش از 20 سلاح عالی و مدرن فصایی وجود دراد که می توانید با عبور از چالش ها به آن ها دست یابید و لذت بی نهایت را در این باره به خود اختصاص دهید. بازی Galaxy Gunner گیم پلی طراحی شده در هر دو تجسم تصویری و مکانیک است که کارفرمایان بیگانه و کارفرمایان طرح های منحصر به فرد و ضعف خود را دارند که گیم پلی زیبا را به فراهم می کند که مناسب برای بازی هر فرد می باشد. بازی تفنگدار کهکشان ساخته شده توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS است که در مارکت گوگل پلی توانسته با بیش از 100 هزار با دانلود توسط کاربران به امتیاز عالی 4.7 از 5.0 دست یابد!

ویژگی های بازی Galaxy Gunner

– طراحی مناسب دشمنان بهصورت مکانیک گیم پلی

– بیش از 20 اسلحه با قدرت یو پی اس

– بر خوردار بودن با گیم پلی مناسب برای هر کس

– انبوهی از دشمنان فضایی برای مبارزه

– کمک کردن و محافظت از سگ خود

– گرافیم جذاب و سرگرم کننده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.