دانلود Fusion Heroes 0.4.5 – بازی قهرمان فیوژن برای اندروید

انتشار: 7 مرداد 1397
ورژن: 0.4.5
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Fusion Heroes 0.4.5 – بازی قهرمان فیوژن برای اندروید

Fusion Heroes یکی از بازی های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Tapinator, Inc. (Ticker: TAPM) چندین روز پیش به صورت رایگان منتشر یافته است که تصمیم گرفتیم برای اولین بار این بازی زیبا را معرفی و جهت دانلود قرار دهیم. خود را در حال ساخت و پیروزی در مبارزه با سر و صدای شدید قرار دهید! ساخت یک روبو قهرمان قدرتمند برای گرفتن انبوه بی پایان از پیروزی های نبرد droids با زرادخانه توپ، موشک، لیزر و بیشتر که در دیگر بازی های تکرار نمی شود. انفجار نبرد، از بین بردن، شکستن و استخدام ارتش متحدان بخشی از کارهای اصلی می باشد که شما در بازی به آن خواهید پرداخت. در این عملیات RPG اقدام به ماموریت ها کنید، غارت نماید و نبرد را به پیروزی برسانید تا خود را سر بلند کنید! بازی Fusion Heroes از حجم نسبتا کم و با گیم پلی بسیار جذابی برخوردار است که می توانید با مراجعه به ادامه مطلب آخرین ورژن بازی را با لینک مستقیم دریافت کنید!

ویژگی های بازی Fusion  Heroes

– تبدیل شدن به یک طراح برزای طراحی و ساخت و ارتقاء جهت بهبود نیروهای مکانیکی

– نقش یک ربات بی رحم در مبارزه شدید

– کشف صدها مورد منحصر به فرد در طول سفر خود

– ایجاد یک باند قدرتمند از نبرد droids و حکومت جهانی مکانیک!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.