دانلود Frontline Warplanes 1.1.0 – بازی هواپیمای جنگنده پیشرو اندروید

انتشار: 27 مرداد 1397
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Frontline Warplanes 1.1.0 – بازی هواپیمای جنگنده پیشرو اندروید

Frontline Warplanes هواپیمای جنگنده پیشرو بازی از نبرد جنگنده های فوق العاده و مدرن با شبیه سازی زیبا است که توسط استودیو بازی سازی CurtisLamar توسعه یافته برای موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد. شما به عنوان یک هدایت کننده جت یا همان هواپیمای جنگی باید در مقابل دیگر هواپیماهای دشمن مقاومت کنید و به نابود کردن آن ها بپردازید که هر لحظ ممکن است با موشک ها آن ها نابود شوید! علاوه بر هواپیماهای دشمن شما می توانید به زدن و نشانه گیری شلیک به سوی کشتی های دریایی آن ها بپردازید و به نوعی پایگاه های دریایی و حتی زمینی را نابود کنید. بازی Frontline Warplanes رفته رفته سخت تر خواهد شد و شما را رقبای قویتری مقابله خواهید کرد در هر لحظه از بازی شکست آستانه شمارا خواهد گرفت!

کنترل بازی بسیار آسان شما می توانید از طریق سطح شیب دار بازی را کنترل کنید، از طریق چپ و راست کردن گوشی رانندگی را به خوبی پیش ببرید که می توانید با فشردن دکمه شلیک دشمنان را مورد تیراندازی قرار دهید. بازی Frontline Warplanes از گیم پلی عالی از سبک اکشن و عملیاتی با نحوه بازی طراحی شده از شیوه شبیه سازی است که بدون نیاز به دیتا می باشد. 4.7 از 5.0 امتیاز عالی و کسب شده توسط کاربران در پلی استوری یا همان مارکت گوگل پلی است که نشاندهنده ای رضایت کاربران از برنامه است.

ویژگی های بازی Frontline Warplanes

– وجود انواع از هواپیماهای مختلف و جنگی

– نبرد با نیروهای دشمین در حالت 3D مشاهده

– امکان ارتقاء دادن برخی از موارد از جمله قدرت و سلاح

– گرافیک بازی 3D کامل با موتور فیزیک جدید و جلوه های صوتی واقع گرایانه

– سلاح دستی به طور خودکار با استفاده در جنگ فوق العاده

– امکان سفارشی نمودن تجهیزات

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.