دانلود Free Fire – Battlegrounds 1.38.2 – بازی اکشن آتش میدان جنگ اندروید

انتشار: 21 مرداد 1398
ورژن: 1.38.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Free Fire – Battlegrounds 1.38.2 – بازی اکشن آتش میدان جنگ اندروید

Free Fire – Battlegrounds یک بازی تیرانداز نهایی بقا در سبک عملیاتی اکشن موجود برای گوشی و تبلت های اندرویدی است. بازی 10 دقیقه ای شما را در یک جزیره دور افتاده قرار می دهد! در آن شما در برابر 50 بازیکن دیگر قرار دارید! همه به دنبال بقا هستند و شما نیز برای بقا باید از تلاش و چالش های بسیار بگذرید. بازیکن این امکان را دارا هستند تا آزادانه نقطه شروع خود را با چتر نجات انتخاب می کنند و برای فرود از بالا آماده شوند. بسیاری از موارد را در بازی باید پیدا کنید که درایو وسایل نقلیه برای کشف و گسترده نقشه وجود دارد و همچنین پنهان کردن در ترانشه ها، یا تبدیل شدن به یک فرد اکشن و پر مهارت برخی از چالش های شما است.

بازی Free Fire – Battlegrounds طراحی شده توسط استودیو بازی سازی GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED است که دارای جذابیت و ویژگی های متفاوتی نسبت به دیگر بازی های اندرویدی میباشد. همچنین این بازی در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه و توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود کسب کند و خود را به یکی از بازی های محبوب اندرویدی تبدیل نماید.

ویژگی های بازی Free Fire – Battlegrounds

– بازی زیبا و نحوه بازی متفاوت و جذاب

– میدان جنگ در قالب اصلی: جستجو برای سلاح ها و قافل گیری دشمنان برای شروع بقا برای ماندن در منطقه.

– در 10 دقیقه، 50 بازیکن جهت بقاء حماسی در مدت 10 دقیقه!

– تیم 4 نفره با حالت گیم صوتی: ایجاد دسته های تا 4 بازیکن و برقراری ارتباط با تیم خود در اولین لحظه.

– طراحی شده با گرافیک واقعی و صاف: آسان برای استفاده از کنترل و گرافیک صاف!

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.