دانلود Forces of Freedom 4.4.0 – بازی اکشن و تیراندازی نیروهای آزادی اندروید

انتشار: 12 فروردین 1398
ورژن: 4.4.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Forces of Freedom 4.4.0 – بازی اکشن و تیراندازی نیروهای آزادی اندروید

Forces of Freedom (Early Access) بازی زیبا و رزمی تیمی تاکتیکی در بسک بازی های اکشن و تیراندازی است که توسط استودسو بازی سازی BRAVOCOMPANY Ltd طرحی و ساخته شده و در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. نیروهای آزادی یک بازی چند نفره در زمان واقعی به صورت 5v5 است! به عنوان یک تیرانداز یا تفنگدار در این بازی MMO با سربازان نظامی معتبر از سراسر جهان و در سراسر جدول زمانی بازی می کنید و برای برنده شدن و قهرمان ماندن خود فقط تلاش خواهید کرد. در بازی، نیروهای آزادی در دهه 1960 تا نیروهای ویژه امروزه وجود دارد و مبارزه شدید را در بین بازیکنان از سراسر جهان در برابر نقشه های متعدد و حالت های بازی مختلف به وجود می آورد است.

چنین بازی هایی کم هستند که بنوعی دارای سبک تیراندازی باشند، از گیم پلی شدید برخوردار باشند، چند نفره به صورت 5v5 باشد و … که همه این قابلیت ها را به همراه دیگر ویژگی های موجود در بازی Forces of Freedom است. همچنین لازم به ذکر است که این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی توانسته به دانلود 10 میلیونی توسط کاربران و بازیکنان بازی از سراسر جهان برسد و از این رو امتیاز علی 4.5 از 5.0 را خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Forces of Freedom

– بازی فوق العاده از صحنه های تیراندازی

– دنیای از محدوده های جنگی با منظر جنگلی

– وارد جنگ شدن با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به صورت 5V5

– گرافیک زیبا طراحی شده مخصوص بازی های جنگی و تیراندازی

– وجود انواع سلاح های قدرتمند و کشنده

– دریافت جایزه برای هر پیروزی از بازی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.