دانلود Elite Killer: SWAT 1.3.3 – بازی اکشن تیرانداز قاتل حرفه ای اندروید

انتشار: 22 اسفند 1396
ورژن: 1.3.3
سیستم مورد نیاز: بستگی به نوع گوشی دارد
دانلود Elite Killer: SWAT 1.3.3 – بازی اکشن تیرانداز قاتل حرفه ای اندروید

Elite Killer: SWAT به فارسی می شود (نخبگان قاتل) بازی زیبا با پر از صحنه های تیراندازی جذاب و زیبا برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که دارای حجم اندک است. هدف و شلیک! در این بازی اکشن اول شخص تیرانداز هیچ ماموریتی را پشت سر نگذارید! شما یک عضو عالی و قدرتمند خوب آموزش دیده از تیم های سلاح ویژه و تاکتیک دیده هستید. مجهز به اسلحه های کوچک، اسلحه های تک تیرانداز و نارنجک های شگفت انگیز هستید که به مأموریت های مخفی در سراسر جهان برای ریشه کن کردن سندیکای بد راهی خواهید شد که باید ماموریت ها را تکمیل کنید و صلح را به وجود آورید. امکان بازی کردن به دو صورت ،لاین و آنلای ندر بازی وجود دارد که هر کدام را خواستید می توانید از آ نطریق وارد چالش های جذاب تیراندازی شوید!

اگر دوست دارید وارد بازی شوید، حال وقت آن رسیده است تا اسلحه های مد نظر خود را که دوست دارید با استفاده از ان ها دشمنان را بکشید، دریافت کنید و اجازه دهید گلوله های مرگ بار به سوی دشمنان شما به پرواز در آیند! بازی Elite Killer: SWAT دارای گیم پلی جذاب از تیراندازی های زیبا و هیجان انگیز می باشد که می توانید در بازی شاهد تیراندازی واقع گرایانه 3D FPS را تجربه کنید! این در حالی است که حجم بازی کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید! همچنین بازی Elite Killer: SWAT توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Elite Killer: SWAT

  • دارای گرافیک های دیدنی و جذاب با طراحی کیفیت بالا
  • وجود بیش از 30 نوع سلاح جهان واقعی و مرگبار
  • شاهد بودن بیش 100 از سطح چالش برانگیز در ده ها تن از تم ها از سراسر جهان
  • حالت ماموریت محلی و حالت PvP آنلاین
  • امکان بازی کردن در دو حالت هیجان انگیز آنلاین و آفلاین
  • وجود مکان های مختلف با جذابیت متفاوت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.