دانلود Earth Protect Squad 1.56b – بازی سوم شخص تیراندازی “محافظت از زمین” اندروید

انتشار: 25 فروردین 1398
ورژن: 1.56b
دانلود Earth Protect Squad 1.56b – بازی سوم شخص تیراندازی “محافظت از زمین” اندروید

Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game محافظت از زمین یکی از بازی های تازه منتشرده برای موبایل های اندرویدی می باشد که از حالت جذاب و هیجان برخوردار است و طراح آن استودیو بازی سازی Kisunja – Free Shooting Games می باشد. این آغاز حمله است! ما نمی دانیم که از کجا آمده اند! از شعاع فضا و یا بعد دیگری! سفینه های بزرگ بیرونی فقط بر روی مدار زمین ظاهر می شوند. ابتدا تمام پایگاه های نظامی اصلی را نابود کردند. آنها از ماشین های نبرد و موجودات جهش شگفت انگیز برای حمله به شما استفاده کرده اند و باید با تمام سعی خود جلوی آن ها به ایستید. همه چیز برای مبارزه با سربازان بسیار آموزش دیده، بسیاری از سلاح های مدرن و جدیدترین فن آوری ها، مانند ربات های جنگی و نیروهای رزمی در زرادخانه داریم که باید از آن ها به صورت کاربردی استفاده شود.

بازی Earth Protect Squad از آزمایشگاه اسلحه ای برای اصلاح سلاح ها و به دست آوردن مزیت تاکتیکی برخودار است. شما می توانید قبل از ماموریت خود تغییرات مختلفی را انجام دهید که مبارزه نمایید که جذابیت و هیجان رانش بازی را افزایش دهید. سطح بازی مختلف با افزایش تعداد دشمنان با حالت های متنوع از برخی ویژگی های بازی است که در ادامه مطلب قادر خواهید بود به صورت آسان و ساده فایل معمولی یا مود شده بازی Earth Protect Squad را با لینک مستقیم دریافت کنید.

ویژگ های بازی Earth Protect Squad

– محیبط باز مختلف، اتوبانی، خیابانی شهری و …

– داشتن سطح های مختلف با محیط های مختلف

– بازی گروهی با دوستان برای کمک به نابود کردن موجودات بیگانه

– نوع های مختلف با قدرت های مختلف از موجودات بیگانه

– وجود سلاح های مختلف در زرادخانه برای باز کردن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.