دانلود Dynasty Warriors: Unleashed 1.0.3.5 – بازی سلسله جنگجویان اندروید

انتشار: 19 خرداد 1396
ورژن: 1.0.3.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Dynasty Warriors: Unleashed 1.0.3.5 – بازی سلسله جنگجویان اندروید

Dynasty Warriors: Unleashed بازی هیجا انگیز با سبکی کاملا جنگی می باشد که توسط استودیو NEXON Company برای گوشی های اندروید منتشر شده است. داستان بازی مربوط به سلسله جنگجویان افسانه ای هست که دارای تجربه نهایی از نبرد آدرنالین بالا در عمل بازی مبارزه است. در بازی شما با شروع کردن جنگ های عظیم پر از حملات بی امان دشمنان که پیچیده شده در یک حماسه بی انتها بها اتحاد سه پادشاهی افسانه ای است! دستور دادن به ژنرال خود جهت ساخت ارتش عضیم و قدرتمند برای حمله کردن به دشمنان بی رحم که یک چالش عالی از مبارزات مختلف در جنگ های متنوع را به وجود می آورد! حمله و سرقت قطعات از حریف خود، جنگ تغذیه با اشغال معادن و به دست آوردن منابع، رقابت با دیگر بازیکنان و کنترل نقشه برای فتح و … جزو از گیم پلی این بازی میباشد.

وجود 50 شخصیت افسانه ای از سری سلسله رزمندگان که هر کدوم دارای توانایی هایی بی نظیر متفاوت هستند که جنگ های فوق العاده را به وجود می آورند. بازی Dynasty Warriors: Unleashed گیم پلی تمام جنگی از مبارزات تن به تن تا استراتژی که بسیار هیج انگیز و همچنین جذاب بوده که دارای گرافیک عالی نیز می باشد! آخرین و جدیدترین ورژن این بازی در سایت قرار گرفته که می توانید با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Dynasty Warriors: Unleashed

  • نبرد در زمان واقعی با چهار بازیکن !
  • حمله و به سرقت بردن قطعات از حریف خود
  • جنگ تغذیه و اشغال معادن و به دست آوردن منابع
  • وجود 50 شخصیت افسانه ای از سری سلسله رزمندگان!
  • هر افسر دارای مهارت و توانایی های منحصر به فرد
  • ایجاد تیم از قهرمانان قدرتمند برای تسخیر دشمنان
  • وجود محیط های مختلف با مبارزه های فوق العاده
  • رقابت با دیگر بازیکنان جهت کنترل و فتح نقشه
  • آموزش و تقویت ارتش خود جهت قوی شدن
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.