دانلود Defender III 2.4.0 – بازی اکشن مدافع 3 برای اندروید

انتشار: 14 اسفند 1396
ورژن: 2.4.0
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Defender III 2.4.0 – بازی اکشن مدافع 3 برای اندروید

Defender III مدافع 3 یک بازی فوق العاده و عالی در سبک اکشن که نسخه سوم بازی محبوب Defender می باشد که توسط کمپانی DroidHen برای گوشی های اندروید است. همانطور که از اسم بازی معلوم است، هیولاها به سرزمین شما حمله می کنند که باید در مقابل آن ها از سرزمین خود دفاع کنید. دعوت از همه رزمندگان منجر به ملت خود و دفاع از ارزش های کشورشان برای مقابله با هیولاها و اژدها! ارتش اژدها تاریک توسط چهار برجستگی قوی منجر شد که این بسیار خطرناک است برای سززمین شما و باید با تمام توان خود از ورور هیولاها به سرزمین خود جلوگیری نمایید! سحر و جادو یک اسلحه اصلی در بازی به حساب می آید است که کار شما فقط دفاع می باشد. از انواع قدرت سحر و جاده برای دفع حملات دشمن استفاده می کنید!

در نسخه 3  بازی Defender III تغییرات بسیار انجام شده و طراحی بازی متفاوتی نسبت به نسخه های قبل دارد! بازی دارای گیم پلی عالی و سرگرم کننده با قابلیت ها بسیار هیجانی و جذاب است که از حجم کمی نیز برخوردار می باشد.

ویژگی های بازی Defender III

  • بیش از 500 سطح  برای تسخیر
  • بیش از 50 مهارت عالی، برای کشف
  • گیم پلی سرگرم کننده با ویژگی های بسیار
  • حماسه هیولا در انتظار برای شکست آن ها!
  • دارا بودن کاوش 4 عناصر: باد، آب، زمین، آتش!
  • بودن سلاح FORGE، تعظیم و یا ارتقاء برج برای تقویت دفاع موفق
  • سحر و جادو بیش از 40 قدرت های جادویی پر زرق و برق برای دفاع در مقابل دشمنان!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.