دانلود Death Shooter 4 : Mission Impossible 1.0.1 بازی اکشن تیراندازی مرگ اندروید

انتشار: 10 خرداد 1397
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Death Shooter 4 : Mission Impossible 1.0.1 بازی اکشن تیراندازی مرگ اندروید

Death Shooter 4 : Mission Impossible بازی جذاب و زییا، همانطور که از نامش معلوم است دارای سبک تیراندازی هیجانی و مرگبار می باشد که در مارکت گوگل پلی مدتی کمی است عرضه شده است. مامورت های غیر ممکن بخشی از این بازی هیجانی و تیراندازی است که در آن می توانید خود را با تکمیل کردن آن ها به یک افسانه تیرانداز تبدیل کنید! وظایف شما در بازی در محیط و مکان های متفاوتی نسبت به هم انجام خواهند شد که دارای داستان های جذاب و غیر تکراری میباشند که باعث شده است جذاب و هیجان بازی بالا رود. بیش از 40 اسلحه مختلف و مدرن در این بازی منتشر شما هستند که تا آن ها را برای کشتن دشمنان حرفه ای به کار بگیرید و مهارت های خود را در این زمینه به نمایش بگذارید!

لازم به ذکر است که ماموریت های شما در بازی جاهای مختلف و هیجانی ادامه خواهد یافت که برخی از آن ها عبارتند از جنگل ها، کوه ها، برف و … که حتی در آن ها شاهد سیستم هوایی بارش، شب و روز و … خواهید بود. همچنین در بازی شاهد انواع سربازان، وسایل نقلیه زرهی، تانک ها، هواپیماهای جنگنده و سلاح های دشمن دیگر و … خواهید بود که در کل بازی عالی با تیراندازی های عملیاتی است. بازی Death Shooter 4 عرضه شده است توسط استودیو بازی سازی counter strike & zomblie & monster shooter GAMES در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان می باشد.

ویژگی های بازی Death Shooter 4 : Mission Impossible

– وجود ماموریت کامل غیر ممکن برای یک تیرانداز حرفه ای

– داستان طراحی شده در هر سطح مختلف

– صداگذاری عالی در تیراندازی منحصر به فرد و تجربه تیراندازی متفاوت

– انجام مأموریت های خود در جنگل ها، کوه ها، برف و ..

– دارای سیستم هوایی جذاب از جمله، شب و روز

– وجود انواع سربازان، وسایل نقلیه زرهی، تانک ها، هواپیماهای جنگنده و …

– تکمیل کردن 12 وظایف غیر ممکن

– بیش از 40 نوع سلاح مختلف و عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.