دانلود DEAD WARFARE: Zombie Survival 2.2.0.71 – بازی جنگ مرده اندروید

انتشار: 23 آذر 1397
ورژن: 2.2.0.71
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود DEAD WARFARE: Zombie Survival 2.2.0.71 – بازی جنگ مرده اندروید

DEAD WARFARE: Zombie Survival جنگ مرده: بقا زنده مانده زامبی – بازی هیجان انگیز و اکشن تیراندازی با شبیه سازی یک تجربه واقعی از کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS است. داستان این بازی موبوط به آینده، یعنی سال 2072 است که در آن جهان با زامبی پر شده است و انسانها در زیر زمین و در داخل ساختمان های رها شده اند. گروهی از بازماندگان به نام MPS-16 می خواهند سایر افراد زنده را جمع آوری کنند. آنها در سراسر جهان برای یافتن لوازم و تیراندازان سفر می کنند که شما نیز یکی از بهترین ها در بین آن ها هستید. در بازی شما بازی را به عنوان یک فرد آوزش دیده با گروه خود دنبال خواهید کرد که باید از طریق آن به کشتن زامبی های بسیار بپردازید!

این ماجراجویی به سختی شروع می شود، زمانی که تیم توسط موشک های زامبی در یک موزه به دام افتاده است. MPS-16 باید از طریق شب با چندین سلاح مبارزه کند. اما یک راز است که باعث می شود این بازماندگان به شدت به هدف خود باور داشته باشند که در آن موقع جنگ واقعی شروع میشود. به هر طریق می توانید زامبی ها را بکشید به جمع آوری موارد جدیدتر بپردازید و قدرت خود را برای مارحجلو سسوط بعدی افزایش دهید تا بتوانید در جمع آوری انشان های زنده موفق باشبید. بسیار از سلاح های مدرن و پیشرفته با موارد منفجره مختلف در بازی وجود دارد که می توانید از آن ها نیز بهره ببرید. بازی DEAD WARFARE در مارکت گوگل پلی رایگان اننشار یافته است و توانسته به امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود توسط کاربران دست یابد!

ویژگی های بازی DEAD WARFARE: Zombie Survival

– بسیاری از زامبی های خطرناک + رئیس غول پیکر

– انواع اسلحه های عظیم جهت نابود نمودن دشمنان زامبی

– شخصیت های واقعی و 3D با محیط زنده با از بقاء عالی

– دارای منظره FPS و احساسات واقعی از یک بازی هیجانی

– دفاع از پایگاه خود و مبارزه با دیگر بازماندگان برای باز کردن جنگ

– صرفه جویی کردن در استفاده از سلاح و مهمات جهت جمع آوری بیشتر

– امکان مبارزه کردن در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان یه صورت (آنلاین)

 

قبل از دانلود توجه کنید:

– بازی آنلاین است و نیاز به اتصال اینترنت داد.

– جهت اجرای آسان بازی و بدون مشکل آن از ابزارهای تغییر آی پی (فیل-تر شکن) استفاده کنید.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.