دانلود Dawn of Zombies 2.24 بازی بقا طلوع زامبی ها برای اندروید

انتشار: 12 مرداد 1398
ورژن: 2.24
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Dawn of Zombies 2.24 بازی بقا طلوع زامبی ها برای اندروید

Dawn of Zombies: Survival after the Last War طلوع یا رستاخیز زامبی ها: بقا زنده ماندن جنگ آخر یکی دیگر از بازی های کشتار زامبی به سبک گیم پلی زنده ماندن بقا برای موبایل و تبلت های اندرویدی است. این بازی زیبا از دنیای پایانی و آخر الزمان با رویدادهای اکشن و کشتار زامبی خبر می دهد که شما در آن به عنوان یک نقش برتر باید با به چالش زنده ماندن یا همان بقا پا گذارید! در این حالت شما شاهد دنیایی متفاوت نسبت به دنیای انسان ها خواهید بود که دلیل آن خرابی های به وجود آمده توسط زامبی ها است و شما باید تمام سعی خود را در راستای بهبود زمین و از بین بردن زامبی ها به کار بگیرید. محیط بازی به شکلی است که شما قادر به پناه گرفتن و ساخت پناهگاه برای خود در برابر حملات پی در پی زامبی های با ابزارهای مدرن و سلاح های مدرن تر خواهید بود!!

بازی Dawn of Zombies گرافیک بسیار بالا و عالی را دارا است که شامل حتی کوچکترین موارد موجود در بازی می شود و خبر از طراحی بی نقض و عیب این بازی می دهد. بازی بخاطر دارا بودن حالت بازی به نوعی محیط های متفاوت را از زمین های مختلف به نمایش خواهد گذاشت و شما نیز در آن باید مغز متفکر باشید تا بتوانید در این دنیای به پدید آماده زندگی خود را به نوعی از سر بگیرید و با چالش ها مقابله نمایید!

Dawn of Zombies دان اف زامبیز ویژگی ها و امکانات دیگری دارا است که کاربر را از هر لحاظ وارد چالش زنده ماندن خواهد کرد. پیدا کردن و جمع آوری سلاح های جدید و مدرن، استفاده از وسیله نقلیه مختلف برای فرار و بقا، دسترسی به اکثر موادر جالب در زمینه هنر و صعنت مدرن و بسیار دیگر که در ادامه مطلب به آن ها اشاره شده است از ویژگی از و امکانات این بازی زیبا و تجربه کردنی است. آخرین و جدیدترین نسخه بازی به همراه فایل مود شده (امکانات بیشتر نسبت نسخه معمولی اورج) در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته. شما هر زمان که خواستید قادر به دریافت فایل با سرعت بالا و حتی در صورت مشکل می توانید از راهنمای مطلب کمک بگیرید!

برخی از ویژگی های بازی Dawn of Zombies

  • ساختن پناهگاه و کشف مکان های مختلف برای زنده ماندن
  • دریافت انرژی از طریق خوردن غذا
  • دارا بودن داستان با ده ها شخصیت ، صدها نفر از جستجو و یادداشت
  • به دست آوردن شهرت با جناح ها و شخصیت ها برای دریافت پاداش های منحصر به فرد
  • برخوردار بودن از هنر و صنعت پیشرفته با 150+ نقشه برای سلاح ، زره پوش ، وسایل نقلیه
  • دارا بودن بیش از 60 نوع سلاح مختلف برای به کار گیری و کشتار زامبی
  • چالش زنده ماندن برابر گرسنگی، تشنگی، اشعه و …
  • رانندگی با وسیله های نقلیه مختلف
  • گرافیک و روشنایی واقع گرایانه
  • وجود محیط باز و منطقه های مختلف
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.